Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 1006 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 желтоқсан N 1804. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 қазандағы № 798 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қару-жарақ пен әскери техниканы пайдалануға құқылы субъектілерді айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 1006 P001006_ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) тақырыптағы және мәтіндегі "қару-жарақ пен" деген сөздер "қару
мен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қару-жарақ пен әскери техниканы
пайдалануға құқылы субъектілердің тізбесіндегі:
тақырыптағы "қару-жарақ пен" деген сөздер "қару мен" деген сөздермен
ауыстырылсын;
2. 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі";
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Салық
полициясы комитеті".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Мамандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 1006
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1804. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2019 года № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
3 июля 2000 года N 1006
P001006_
"Об определении субъектов, имеющих право
пользования вооружением и военной техникой" следующие изменения и
дополнение:
1) в заголовке и тексте слова "вооружением", "вооружения" заменить
словами "оружием", "оружия";
2) в Перечне субъектов, имеющих право пользования вооружением и
военной техникой, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слово "вооружением" заменить словом "оружием";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерство внутренних дел Республики Казахстан";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Комитет налоговой полиции Министерства государственных доходов
Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)