Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 желтоқсан N 1830. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 P001176_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., 32-33, 399-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы қару мен
оның патрондары айналымның ережесінде:
"Қызметтік қару мен оның патрондарын сатып алу құқығына лицензия
берудің шарттары мен тәртібі" 2-бөлімінің 3-тармағындағы бірінші абзацында
"N 1-10 қосымшаларда" деген сөздер "1, 2, 3, 4, 4-1" (құпия), 5, 6, 7, 8,
9, 10-қосымшаларда" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2000 года N 1830. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 960.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176 P001176_ "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст.399) следующее изменение:
в Правилах оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 3 раздела 2. "Условия и порядок выдачи лицензии на право приобретения служебного оружия и патронов к нему" слова "в приложениях 1-10" заменить словами "в приложениях 1, 2, 3, 4, 4-1 (секретно), 5, 6, 7, 8, 9, 10".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)