Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 20 желтоқсан N 1865. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N 607 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 329  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 11, 100-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы:
"бес" деген сөз "алты" деген сөзбен ауыстырылсын;
"бір бірінші" деген сөздер "екі бірінші" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 329
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2000 г. N 1865. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.06.2005 № 607.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 329 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 11, ст. 100) следующие изменения:
в пункте 2:
слово "пять" заменить словом "шесть";
слова "одного первого" заменить словами "двух первых".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан