Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 ақпандағы N 255-11қ және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1870.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) құпия;
2) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12. N 578 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1997 года N 255-11с и от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1870
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) секретно;
2)  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан