Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1880. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1119 қаулысымен ~P041119
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 8, 59-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, Заңдарға сәйкес мемлекеттік мекеме болып қайта ұйымдастыруға жататын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарауындағы мекемелердің тізбесіндегі:
реттік нөмірі 51-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 53-жолдағы "аймақтық" деген сөз "аумақтық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года N 207
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1880. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 (P041119)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года N 207 P990207_  "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст.59) следующие изменения:
в Перечне учреждений, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, подлежащих реорганизации в соответствии с законодательством в государственные учреждения, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 51, исключить;
в строке, порядковый номер 53, слово "региональный" заменить словом "территориальный".
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан