Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1910. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.27. N 1404 қаулысымен
Отандық тауар өндірушілерді қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген тауарлардың әкелінуі мен әкетілуіне шектеу енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243  P981243_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 45, 410-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"2000 жылдың 31 желтоқсаны бойынша квотаның көлемі" деген бағандағы "2000" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап 30 күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1910. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2004 года N 1404
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243  P981243_   "О введении ограничений на ввоз и вывоз отдельных товаров" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 45, ст. 410) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Объем квоты по 31 декабря 2000 года" цифру "2000" заменить цифрой "2002".
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении 30 дней со дня его опубликования.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан