Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1846 қаулысының күшін тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1929. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.03.13. N 347 қаулысымен. ~P010347
Акциялардың  мемлекеттік пакетін сенімгерлік басқаруға беру
мәселесіне кешенді сараптама жүргізу мақсатында Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақтөбемұнайгаз" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік
пакетін сенімгерлік басқаруға беру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1846
P001846_
қаулысының күші
тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О приостановлении действия постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1846
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1929. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 марта 2001 г. N 347 ~P010347
В целях проведения комплексной экспертизы вопроса передачи
государственного пакета акций в доверительное управление Правительство
Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить действие постановления Правительства Республики
Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1846
P001846_
"О передаче
государственного пакета акций открытого акционерного общества
"Актобемунайгаз" в доверительное управление".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)