Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1940
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
заң жобалау жұмыстарының 2000 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 44-2-жолда "Әзірлеуші" деген бағанда
"Энергоиндустсаудамині" деген сөз "Әділетмині" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 45-жолда "Әзірлеуші" деген баған мынадай редакцияда
жазылсын:
"Көліккоммині,
Мәдениетақпаратмині,
Энергоиндустсаудамині,
Білімғылыммині."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1940
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 44-2, в графе "Разработчик" слово
"Минэнергоиндусторг" заменить словом "Минюст";
в строке, порядковый номер 45, графу "Разработчик" изложить в
следующей редакции:
"Минтранском,
Минкультинформ,
Минэнергоиндусторг,
Минобнауки".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)