Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсан N 1943
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1.
Ескерту. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.12.04. N 1566
P011566_
2. Өтембаев Ержан Әбілхайырұлы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
басқармасындағы Қазақстан Республикасы үкіметінің өкілі міндетінен
босатылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан
Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 5 қарашадағы N 1661
P991661_
қаулысына мынадай өзгеріс
енгізілсін:
1-тармақтағы екінші абзац алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1943
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 4 декабря 2001 г. N 1566 P011566_ )
2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Утембаева Ержана Абулхаировича.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1999 года N 1661 P991661_ "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан" следующее изменение:
абзац второй пункта 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)