"Павлодар химия зауыты" ашық акционерлік қоғамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қаңтар N 20
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы әкімінің ұсыныстарының негізінде "Павлодар химия зауыты" ашық акционерлік қоғамының импортты алмастыратын химиялық өнімді шығару және жоғары технологиялық хлор-сілтілі өндірісін ұйымдастыру жөніндегі өндірістік қызметін қалпына келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті "Павлодар химия зауыты" ААҚ акцияларының мемлекеттік пакетін оның жарғылық капиталының 90 (тоқсан) пайызы мөлшерінде Павлодар облысының коммуналдық меншігіне берсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2001.03.15. N 349
қаулысымен.
P010349_
2. Қазақстан Республикасы Павлодар облысының әкімі мен Қазақстан
Республикасының Экономика және сауда министрлігі 3 (үш) жыл ішінде
зауыттың жобалық қуаттарында мембраналық технология бойынша хлор-сілтілі
өндірісті іске қосуды ұйымдастырсын.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.03.15. N 349
қаулысымен.
P010349_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об открытом акционерном обществе "Павлодарский химический завод"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года N 20
В целях восстановления производственной деятельности открытого акционерного общества "Павлодарский химический завод" по выпуску импортозамещающей химической продукции и организации высокотехнологичного хлор-щелочного производства на основании предложений акима Павлодарской области Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать в коммунальную собственность Павлодарской области государственный пакет акций ОАО "Павлодарской области государственный пакет акций ОАО "Павлодарский химический завод" в размере 90 (девяносто) процентов от его уставного капитала.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 15 марта 2001 г. N 349 P010349_ .
2. Акиму Павлодарской области Республики Казахстан и Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в течение 3 (трех) лет на проектных мощностях завода организовать запуск хлор-щелочного производства по мембранной технологии.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 15 марта 2001 г. N 349
P010349_
.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)