"Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Қаратау жеке әскерилендірілген кен апатынан құтқару отряды" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қаңтар N 22
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Қаратау жеке әскерилендірілген кен апатынан құтқару отряды" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны қызметтеріне сұраныстың болмауына және оны ұстауға бюджеттік қаражаттың жоқтығына байланысты және Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорындар туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Қаратау жеке әскерилендірілген кен апатынан құтқару отряды" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағын іске асыру жөніндегі шараларды қабылдансын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия "Каратауский отдельный военизированный горноспасательный отряд Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года N 22
В связи с невостребованностью услуг и отсутствием бюджетных средств на содержание Республиканского государственного казенного предприятия "Каратауский отдельный военизированный горноспасательный отряд Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан" и в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Республиканское государственное казенное предприятие "Каратауский отдельный военизированный горноспасательный отряд Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации пункта 1 настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан