Базалық лауазымдық жалақының мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 қаңтар N 30
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 U973436_ Жарлығының 4-тармағының 1) тармақшасын іске асыру мақсатында
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап коэффициенттерді қолдана отырып
лауазымдық жалақыларды есептеу үшін базалық лауазымдық жалақының мөлшері
2001 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі кезеңге 5060 теңге деңгейінде бекітілсін.
2. Осы қаулы 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қобдалиева Н.М.

Об утверждении размера базового должностного оклада
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2001 года N 30
В целях реализации подпункта 1) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить с 1 января 2001 года размер базового должностного оклада
для исчисления должностных окладов с применением коэффициентов на уровне
5060 тенге на период до 31 декабря 2001 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)