Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қаңтар N 93. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жандосов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ораз Әлиұлы               Министрінің орынбасары, жетекші
Құлекеев                - Қазақстан Республикасының Экономика
Жақсыбек Әбдірахметұлы    және сауда министрі
Бәйменов                - Қазақстан Республикасының Еңбек
Әлихан Мұхамедияұлы       және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Еламанов                - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы           Энергетика және минералдық ресурстар
бірінші вице-министрі
Зверьков                - Қазақстан Республикасының Көлік
Вадим Павлович            және коммуникациялар вице-министрі;
көрсетілген құрамнан Ержан Әбілхайырұлы Өтембаев, Есберген Әбітайұлы Әбітаев, Серік Ахметжанұлы Аханов, Біржан Мұхаметжанұлы Мәдиев, Николай Владимирович Радостовец шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 93. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52  P000052_   "О разработке проекта Налогового кодекса Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по разработке проекта Налогового кодекса Республики Казахстан:
Джандосова Ураза Алиевича        - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководителем
Кулекеева                        - Министра экономики и торговли
Жаксыбека Абдрахметовича           Республики Казахстан
Байменова Алихана Мухамедьевича  - Министра труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Елеманова Болата Далдаевича      - первого вице-Министра энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Зверькова Вадима Павловича       - вице-Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Утембаева Ержана Абулхаировича, Абитаева Есбергена Абитаевича, Аханова Серика Ахметжановича, Мадиева Биржана Мухаметжановича, Радостовца Николая Владимировича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан