Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 21 қарашадағы N 1415 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 қаңтар N 102
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Азаматтарға еңбекке жарамсыздық парақтарын және еңбекке уақытша
жарамсыздық анықтамаларын беру тәртібі туралы ережені бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 21 қарашадағы N 1415
P961415_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 47, 458-құжат)
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 года N 1415
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 102
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 года N 1415 P961415_ "Об утверждении Положения о порядке выдачи гражданам листков нетрудоспособности и справок о временной нетрудоспособности" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст.458).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)