Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген заңгері Юрий Алексеевич Кимді мәңгі есте қалдыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 қаңтар N 110
Мемлекет және қоғам қайраткері, Қазақстан Республикасының еңбек
сіңірген заңгері Ю.А. Кимді мәңгі есте қалдыру мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласының әкімі:
1) Ю.А.Кимге ескерткіш құлпытас орнатсын;
2) белгіленген тәртіппен Алматы қаласы көшелерінің біріне Ю.А.Кимнің
есімін берсін;
3) Алматы қаласының Зейін Шашкин көшесіндегі 36а тұрғын үйге
ескерткіш тақта орнатсын.
2. Алматы қаласының әкіміне ескерткіш құлпытасты жасау мен орнату
және Ю.А.Кимді мәңгі есте қалдыру жөніндегі іс-шаралар бойынша шығыстарды
қаржыландыруды 2001 жылға арналған жергілікті бюджетте көзделген қаражат
есебінен және шегінде жүзеге асыру ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об увековечении памяти заслуженного юриста Республики Казахстан Кима Юрия Алексеевича
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 110
В целях увековечения памяти Ю.А. Кима - государственного и общественного деятеля, заслуженного юриста Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акиму города Алматы:
1) установить надгробный памятник Ю.А. Киму;
2) в установленном порядке присвоить имя Ю.А. Кима одной из улиц города Алматы;
3) установить мемориальную доску в городе Алматы на жилом доме по улице Зеина Шашкина, 36а.
2. Рекомендовать акиму города Алматы осуществить финансирование расходов по изготовлению и установлению надгробного памятника и мероприятий по увековечению памяти Ю.А. Кима за счет и в пределах средств, предусмотренных в местном бюджете на 2001 год.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)