"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 қаңтар N 117
ЕСКЕРТУ. Заң жобасы қайтарылып алынды - ҚР Үкіметінің 2001.05.22.
N 684 қаулысымен.
P010684_
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы"
Z980278_
Қазақстан Республикасы
Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының
күші жойылды деп тану туралы
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы 1998
жылғы 9 шілдедегі Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы
1998 ж., N 16, 220-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О племенном животноводстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 117
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона
Республики Казахстан
Z980278_
"О племенном животноводстве".
Сноска. Проект закона отозван - постановлением Правительства РК от 22
мая 2001 г. N 684
P010684_
.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан
"О племенном животноводстве"
Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 9 июля 1998
года
Z980278_
"О племенном животноводстве" (Ведомости Парламента
Республики Казахстан, 1998 г., N 16, ст. 220).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)