Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласындағы қызметті лицензиялау мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 136 қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Жол қозғалысын реттеудiң техникалық құралдарын орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензиялар беру ережесi бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.03. N  318 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген лицензиялауға жататын қызметтiң түрлерiне лицензиялар беруге өкiлеттiк берiлген мемлекеттiк органдардың (лицензиарлардың) тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 10-жолдағы 3-баған "жол қозғалысын реттеудiң техникалық құралдарын орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану" деген сөздермен толықтырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 25 қаңтардағы
N 136 қаулысымен бекiтiлген
Жол қозғалысын реттеудiң техникалық құралдарын орнату,
монтаждау, жөндеу және пайдалану жөнiндегi қызметтi
жүзеге асыруға лицензиялар беру
ЕРЕЖЕСI
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.03. N  318 қаулысымен.

Вопросы лицензирования деятельности в сфере обеспечения безопасности дорожного движения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года № 136. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Пункт 1 утратил силу -  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2003 года N 318).
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующее дополнение:
Перечень государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденный указанным постановлением:
графу 3 строки, порядковый номер 10, дополнить словами "установка, монтаж, ремонт и эксплуатация технических средств регулирования дорожного движения".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан