Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 26 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 ақпан N 302
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық заң агенттігі туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 26
P980026_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 1, 6-құжат) мынадай өзгеріс
енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 26
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 302
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
21 января 1998 года N 26
P980026_
"О Национальном юридическом агентстве
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 6)
следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)