Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 661 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 наурыз N 327
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының пошта саласын тұрақтандыру және
қаржылай сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 661
P990661_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 227-құжат) мынадай өзгерiс
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
реттiк нөмiрi 30-жолдағы "311" деген сан "151" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 661
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 327
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27
мая 1999 года N 661
P990661_
"О мерах по стабилизации и финансовому
оздоровлению почтовой отрасли Республики Казахстан" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 23-24, ст. 227) следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 30, цифру "311" заменить цифрой "151".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)