Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 мамырдағы N 534 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 наурыз N 343
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің
кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы
6 мамырдағы N 534
P990534_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1999 ж., N 17, 179-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірлері 95 және 173-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"95. Жәнібек аудандық қазынашылық бөлімі;
173. Мағжан Жұмабаев ауданының қазынашылық бөлімі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1999 года N 534
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 343
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая
1999 года N 534
P990534_
"Некоторые вопросы Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1999 г., N 17, ст. 179) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 95 и 173, изложить в следующей редакции:
"95. Жанибекский районный отдел казначейства;
173. Отдел казначейства района Магжана Жумабаева".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)