Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қаңтардағы N 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 наурыз N 349
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Павлодар химия зауыты" ашық акционерлік қоғамы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қаңтардағы N 20
P010020_
қаулысына
мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті "Павлодар химия зауыты" ААҚ акцияларының
мемлекеттік пакетін оның жарғылық капиталының 90 (тоқсан) пайызы
мөлшерінде Павлодар облысының коммуналдық меншігіне берсін.";
2) 2-тармақтағы "осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мерзім" деген
сөздер 3 (үш) жыл" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года N 20
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2001 года N 349
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года N 20 P010020_ "Об открытом акционерном обществе "Павлодарский химический завод" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции: "Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать в коммунальную собственность Павлодарской области государственный пакет акций ОАО "Павлодарской области государственный пакет акций ОАО "Павлодарский химический завод" в размере
90 (девяносто) процентов от его уставного капитала";
2) в пункте 2 слова "срока, указанного в пункте 1 настоящего
постановления", заменить словами "3 (трех) лет".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)