18. Сериясы МГ  "МАS-ЭКОН"       Оңтүстік Қазақстан           Лицензия
1995 жылғы  бірлескен        облысындағы Қаржантау        қағидаларының
07.09.      кәсіпорны        алтын-күмісті кен орнын      бұзылуы
N 669                        өңдеуді және лицензиялық
аумақта қайта анықталған
коммерциялық объектілерді
кейін өңдеуді, Қаржантау
кен алқабында алтынды және
күмісті геологиялық зерттеу
___________________________________________________________________________
19.
___________________________________________________________________________
20. Сериясы ГКИ "Мұзбел"         Қостанай облысындағы         Лицензия және
1998 жылғы  жауапкершілігі   Дрожилов кені байқалған      келісім-шарт
19.02.      шектеулі         жерде изумрудты барлау       қағидаларының
N 1382      серіктестігі                                  бұзылуы
___________________________________________________________________________
21. Сериясы ГКИ "Өнеркәсіптех.   Солтүстік Қазақстан облысы   Лицензия және
1998 жылғы  монтаж"          Щучинск ауданындағы Құмдыкөл келісім-шарт
25.09.      жауапкершілігі   кен орнында алмасты өндіру   қағидаларының
N 1523      шектеулі                                      бұзылуы
серіктестігі
___________________________________________________________________________
22. Сериясы ГКИ "Степняк         Солтүстік Қазақстан         Жер қойнауын
1998 жылғы  Майнинг"         облысындағы Степняк кен     пайдалануға
15.06.      Қазақстан-       ауданында шашыранды          арналған
N 837 Д     Голландия        алтындарды барлау және       келісім-шарт
бірлескен        өндіру                       жасалған жоқ
кәсіпорны
жабық
акционерлік
қоғамы
___________________________________________________________________________
23. Сериясы МГ  "Қазғылым"       Талдықорған облысы Алакөл    Лицензия
1996 жылғы  акционерлік      ауданындағы Көксуат-Ырғайты  қағидаларының
23.05.      қоғамы           учаскесін барлау,            бұзылуы
N 898                        анықталған коммерциялық
объектілерден шашыранды
алтынды кейін өңдеу
___________________________________________________________________________
24. Сериясы МГ  "Айбар"          Семей облысы Абыралы және    Лицензия және
1996 жылғы  жауапкершілігі   Абай аудандарындағы          келісім-шарт
27.09.      шектеулі         Майбұлақ-Хан Шыңғыс          қағидаларының
N 1228      серіктестігі     аумағында алтынды барлау     бұзылуы
___________________________________________________________________________
25. Сериясы МГ  "Айбар"          Семей облысы Шар ауданындағы Лицензия және
1997 жылғы  жауапкершілігі   Қызыл тыр учаскесінде        келісім-шарт
05.03.      шектеулі         никельді, кобальтты және     қағидаларының
N 1267      серіктестігі     хромитті барлау              бұзылуы
___________________________________________________________________________
26. Сериясы АИ  "Ақтөбемыс"      Ақтөбе облысы Хромтау        Келісім-
1999 жылғы  ашық үлгідегі    ауданындағы Геофизическое-   шартты жер
04.03.      акционерлік      ХІІ кен орнында хромитті     қойнауын
N 1538      қоғамы           барлау және өндіру           пайдаланушы.
ның бір жақты
тәртіппен
бұзуы
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

18.  МГ N 669 от    Совместное       Геологическое изучение  Нарушение
07.09.95 г.    предприятие      Каржантауского рудного  лицензионных
"МАS-ЭКОН"       поля в Южно-            условий
Казахстанской области
на серебро и золото,
на разработку
Каржантауского
золотосеребрянного
месторождения и
последующую
разработку вновь
выявленных на
лицензионной территории
коммерческих объектов
19  (исключена - N 932 от 10.07.2001 г.)
20   ГКИ N 1382 от  Товарищество с   Разведка на изумруды    Нарушение
19.02.98 г.    ограниченной     Дрожиловского           лицензионных и
собственностью   рудопроявления в        контрактных
"Музбель"        Костанайской области    условий
21   ГКИ N 1523 от  Товарищество с   Добыча алмазов на       Нарушение
25.09.98 г.    ограниченной     месторождении           лицензионных
ответственностью Кумдыколь в Щучинском   и контрактных
"Промтехмонтаж"  районе Северо-          условий
Казахстанской области
22   ГКИ N 837Д от  Закрытое         Разведка и добыча       Не заключен
15.06.98 г.    акционерное      на россыпное золото в   контракт на
общество         Степнякском рудном      недропользова-
совместное       районе Северо-          ние
казахстанско-    Казахстанской области
голландское
предприятие
"Степняк
Майнинг"
23   МГ N 898 от    Акционерное      Разведка участка        Нарушение
23.05.96 г.    общество         Коксуат-Ргайты в        лицензионных
"Казгалым"       Алакольском районе      условий
Талдыкорганской
области на россыпное
золото с последующей
разработкой
выявленного
коммерческого объекта
24   МГ N 1228 от   Товарищество с   Разведка на золото      Нарушение
27.09.96 г.    ограниченной     Май-Булак-Кан-          лицензионных
ответственностью Чингизской площади в    и контрактных
"Айбар"          Абралинском и Абайском  условий
районах Семипалатинской
области
25   МГ N 1228 от   Товарищество с   Разведка на никель,     Нарушение
05.03.97 г.    ограниченной     кобальт и хромиты       лицензионных
ответственностью участка Кызыл-Тырский   и контрактных
"Айбар"          в Чарском районе        условий
Семипалатинской области
26   АИ N 1538 от   Акционерное      Разведка и добыча       Расторжение
04.03.99 г.    общество         хромитов месторождения  контракта
открытого        Геофизическое-ХII в     недропользова-
типа "Актобемыс" Хромтауском районе      телем в
Актюбинской области     одностороннем
порядке
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)