Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 358 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Отандық тауар өндірушілерді қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әкелінетін тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы  N 1389  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"2608 00 000    Цинк кендері мен
концентраттары                         бажсыз"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"261210         Уран кендері мен
концентраттары                          бажсыз
261590100       Ниобий және тантар кендері
мен концентраттары                      бажсыз
261790000-ден   Берилий кендері мен
концентраттары                          бажсыз
262090200       Құрамында негізінен ниобий
мен тантал бар күл және
басқа қалдықтар                       бажсыз";
"2815           Натрий гидроксиді
(каустикалық сода)
(күйдіргіш натрий);
калий гидроксиді
(күйдіргіш калий);
натрий және калий пероксиді бажсыз"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"282590200      Берилий оксидтері және
гидроксидтері                           бажсыз
282590800-ден   Ниобий және тантал
оксидтері, гидроксидтері              бажсыз";
"2826 30 000    Натрий гексафторалюминаты
(синтетикалық криолит)                     20"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"282690900-ден  Калий, натрий фтортанталаты бажсыз";
"2830 10 000    Натрий сульфидтері           30, бірақ 1 тонна
үшін 90 ЕВРО-дан
кем емес"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"284410         Табиғи уран мен оның
қосындылары; қорытпалар,
шашырандылар (металл
қышын қоса алғанда),
құрамында табиғи уран немесе
табиғи уранның қосындылары
бар қыш өнімдері мен
қоспалар                                бажсыз
284420          235-уранмен байытылған уран
және оның қосындылары:
плутоний және оның
қосындылары; қорытпалар,
шашырандылар (металл
қышын қоса алғанда),
құрамында 235-уранмен
байытылған уран, плутоний
немесе осы өнімдердің
қосындылары бар қыш
өнімдері мен қоспалар                   бажсыз

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 358. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 358 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389   P961389_   "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450) следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
после строки:
"260800000      Руды и концентраты цинковые           беспошлинно"
дополнить строками следующего содержания:
"261210         Руды и концентраты урановые           беспошлинно
261590100       Руды и концентраты ниобиевые и
танталовые                            беспошлинно
из 261790000    Руды и концентраты бериллиевые        беспошлинно
262090200       Зола и другие отходы, содержащие
в основном ниобий и тантал            беспошлинно";
после строки:
"2815           Гидроксид натрия (сода каустическая)
(едкий натр), гидроксид калия
(едкое кали);
пероксиды натрия
или калия                             беспошлинно"
дополнить строками следующего содержания:
"282590200      Оксид и гидроксид
Бериллия                              беспошлинно
из 282590800    Оксид, гидроксид ниобия и тантала     беспошлинно";
после строки:
"282630000      Гексафторалюминат натрия
(синтетический криолит)               20"
дополнить строкой следующего содержания:
"из 282690900   Фтортанталат калия, натрия            беспошлинно";
после строки:
"283010000      Сульфиды натрия              30, но не менее 90
ЕВРО за 1 т"
дополнить строками следующего содержания:
"284410         Уран природный и его соединения;
сплавы, дисперсии (включая
металлокерамику), продукты
керамические и смеси, содержащие
природный уран или соединения
природного урана                      беспошлинно
284420          Уран, обогащенный ураном-235, и
его соединения плутоний и его
соединения; сплавы, дисперсии
(включая металлокерамику),
продукты керамические и смеси,
содержащие уран, обогащенный
ураном-235, плутоний или
соединения этих продуктов             беспошлинно

284430          235-уранмен сиретілген уран
және оның қосындылары:
торий және оның
қосындылары; қорытпалар,
шашырандылар (металл
қышын қоса алғанда),
құрамында 235-уранмен
сиретілген уран, торий немесе осы
өнімнің қосындылары бар
қыш өнімдері мен қоспалар             бажсыз";
"59             Сіңірілген,
жабындылы,
қайталанған,
тоқыма
материалдары;
техникалық
мақсаттағы тоқыма
бұйымдары                                    5
мыналардан басқа:" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"5903           Тауарлық айқындамасы 5902
маталардан басқа, полимер
материалдармен сіңірілген
жабынды немесе
қайталанған маталар                   бажсыз";
"81             Өзге де бағалы
емес металдар;
металды керамика;
олардан жасалған
бұйымдар                                    15
мыналардан басқа:" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8103           Қалдықтары мен
сынықтарын қоса алғанда,
тантал және одан жасалған
бұйымдар                       5";
"8111 00        Қалдықтары мен
сынықтарын қоса алғанда,
марганец және одан жасалған
бұйымдар                              бажсыз";
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"811211-ден     Өңделмеген берилий;
қалдықтары мен сынықтары;
ұнтақтары                                  5".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі бір ай мерзімде Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Интеграциялық комитетін қазақстан тарапы қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін отыз күн өткен соң күшіне енеді және 2001 жылғы 10 желтоқсанды қоса алғанда қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

284430          Уран, обедненный ураном-235,
и его соединения; торий и его
соединения; сплавы, дисперсии
(включая металлокерамику),
продукты керамические и смеси,
содержащие уран, обедненный
ураном-235, торий или соединения
этих продуктов                        беспошлинно";
после строк:
"59             Текстильные материалы, пропитанные,
с покрытием, дублированные;
текстильные изделия технического
назначения                            5
кроме:"
дополнить строкой следующего содержания:
"5903           Ткани, пропитанные с покрытием
или дублированные полимерными
материалами, кроме тканей товарной
позиции 5902                          беспошлинно";
после строк:
"81             Прочие недрагоценные металлы;
металлокерамика; изделия из них       15
кроме:"
дополнить строкой следующего содержания:
"8103           Тантал и изделия из него, включая
отходы и лом                          5";
после строки:
"811100         Марганец и изделия из него,
включая отходы и лом                  беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"из 811211      Бериллий необработанный;
отходы и лом; порошки                 5".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в месячный срок уведомить Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан о принимаемых казахстанской стороной мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней
после официального опубликования и действует по 10 декабря 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)