Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 наурыз N 377. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі" деген 8-бөлімде:
"Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" деген жолдың 3-бағанындағы "452" деген сан "576" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақ республикалық лепрозорийі" деген жолдың 3-бағанындағы "270" деген сан "227" деген санмен ауыстырылсын;
"Арал теңізі обаға қарсы станциясы" деген жолдың 3-бағанындағы "167" деген сан "172" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының туберкулез проблемалары ұлттық орталығы" деген жолдың 3-бағанындағы "632" деген сан "690" деген санмен ауыстырылсын;
"Қатаң байқаудағы республикалық психиатриялық аурухана" деген жолдың 3-бағанындағы "687" деген сан "750" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 377. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604 (P040604)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 P000229_  "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан" следующие изменения:
в лимитах штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 8 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения":
в графе 3, строки "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" цифру "452" заменить цифрой "576";
в графе 3, строки "Казахский республиканский лепрозорий" цифру "270" заменить цифрой "227";
в графе 3, строки "Аральская противочумная станция" цифру "167" заменить цифрой "172";
в графе 3, строки "Национальный центр проблем туберкулеза Республики Казахстан" цифру "632" заменить цифрой "690";
в графе 3, строки "Республиканская психиатрическая больница строгого наблюдения" цифру "687" заменить цифрой "750".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан