Қазақстан Республикасы Президентінің Ғ"Алматы қаласының шекараларын өзгерту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 наурыз N 383
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы қаласының шекараларын
өзгерту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Алматы қаласының шекараларын өзгерту туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының Z934200_ 9-бабына сәйкес дайындалған Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұсынысына орай және Алматы қаласы мен Алматы облысының өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, қаулы етемін:
1. Қаланың шегіне Алматы облысының Қарасай ауданы жерлерінің
(қосымшаға сәйкес) жалпы аумағы 158,4 гектар бір бөлігін қоса отырып,
Алматы қаласының шекаралары өзгертілсін.
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы ________
N ___ Жарлығына
қосымша
Алматы қаласының әкімшілік шекарасына
енгізілетін Алматы облысының жерлері бір бөлігінің
Экспликациясы
________________________________________________________________________
N ! Ауданның ! Барлығы!           оның ішінде
р/с!  атауы   !   (га) !_________________________________________________
!          !        ! егістік! оның   ! көп   !жайылымдар!бүкіл ауыл
!          !        !        !ішінде  !жылдық !          !шаруашылығы
!          !        !        !суармалы!екпелер!          !алқаптары
!          !        !        !        !       !          !
________________________________________________________________________
1      2         3        4        5       6        7           8
________________________________________________________________________
1   Қарасай    158,4     71,5     37,8    51,1      6,3      128,9
________________________________________________________________________
жалғасы
______________________________
орманды   ! өзге жерлер
белдеулер !
______________________________
9          10
______________________________
5,0         24,5
______________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 383
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
Об изменении границ города Алматы
В соответствии с представлением Правительства Республики Казахстан, подготовленным согласно статье 9 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, и учитывая мнения представительных и исполнительных органов города Алматы и Алматинской области, постановляю:
1. Изменить границы города Алматы, включив в городскую черту часть
земель Карасайского района Алматинской области (согласно приложению) общей
площадью 158,4 гектара.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от _______ N _______
Экспликация
части земель Алматинской области,
передаваемой в административные границы города Алматы
___________________________________________________________________________
N !Наименование!Всего!                    в том числе
п/п!   района   ! (га)!___________________________________________________
!            !     !пашня!в том числе!многолетние!пастбища!итого
!            !     !     !орошаемая  !насаждения !        !сельско-
!            !     !     !           !           !        !хозяйственных
!            !     !     !           !           !        !угодий
___________________________________________________________________________
1 !      2     !  3  !  4  !     5     !     6     !    7   !     8
___________________________________________________________________________
1  Карасайский  158,4  71,5    37,8        51,1       6,3       128,9
___________________________________________________________________________
продолжение таблицы
_______________________
в том числе      !
_______________________!
лесополосы !  прочие   !
_______________________!
9     !    10     !
_______________________!
5,0     !   24,5    !
_______________________!
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)