Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 наурыз N 403. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен. ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231
P980231_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 8, 56-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшаға сәйкес көрсетілген қаулыға 1-қосымша жаңа редакцияда
жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 29 наурыздағы
N 403 қаулысына
қосымша
Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың қазақстандық бөлігі тең төрағаларының құрамы
Қазақстан-әзербайжан         -  Владимир Сергеевич Школьник
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы            Премьер-Министрінің
орынбасары - Энергетика және
минералдық ресурстар министрі
Қазақстан-армян сауда-       -  Асан Егінбайұлы Қожақов -
экономикалық ынтымақтастық      Қазақстан Республикасының
жөніндегі комиссиясы            Сыртқы істер министрлігі
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
істері жөніндегі комитетінің төрағасы
Қазақстан-белорус сауда-     -  Владимир Сергеевич Школьник
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы            Премьер-Министрінің
орынбасары - Энергетика және
минералдық ресурстар министрі
Қазақстан-грузин сауда-      -  Тимур Асқарұлы Құлыбаев -
экономикалық ынтымақтастық      "ҚазТрансОйл" мұнай
жөніндегі комиссиясы            тасымалдау жөніндегі ұлттық
компаниясы" ЖАҚ-ның
президенті
Қазақстан-қырғыз бірлескен   -  Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
комиссиясы                      Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары
Қазақстан-молдова            -  Шалбай Құлмаханұлы Құлмаханов
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі аралас комиссиясы     Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Қазақстан-ресей              -  Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі         Қазақстан Республикасы
комиссиясы                      Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары
Қазақстан-ресей шекараралық  -  Александр Иванович Андрющенко -
ынтымақтастық жөніндегі         Қазақстан Республикасы Экономика
комиссиясы                      және сауда министрінің орынбасары
Қазақстан-ресей "Байқоңыр"   -  Владимир Сергеевич Школьник
кешені жөніндегі кіші           - Қазақстан Республикасы
комиссиясы                      Премьер-Министрінің
орынбасары - Энергетика және
минералдық ресурстар министрі
Қазақстан-ресей көлік        -  Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов
жөніндегі кіші комиссиясы       - Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар
министрі
Қазақстан-тәжік              -  Владимир Сергеевич Школьник
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі бірлескен             Премьер-Министрінің
комиссиясы                      орынбасары - Энергетика және
минералдық ресурстар министрі
Қазақстан-түркімен           -  Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
экономикалық ынтымақтастық      Қазақстан Республикасы
жөніндегі бірлескен             Премьер-Министрінің бірінші
комиссиясы                      орынбасары
Қазақстан-өзбек екіжақты     -  Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі         Қазақстан Республикасы
комиссиясы                      Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары
Қазақстан-украин             -  Владимир Сергеевич Школьник
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы            Премьер-Министрінің
орынбасары - Энергетика және
минералдық ресурстар министрі
Қазақстан-американ           -  Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев
бірлескен комиссиясы            - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов -
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі - тең төрағаның
орынбасары
Қазақстан-болгар сауда-      -  Әлихан Мұхамедияұлы Бәйменов -
экономикалық байланыстар        Қазақстан Республикасының
және ғылыми-техникалық          Еңбек және халықты әлеуметтік
ынтымақтастық жөніндегі         қорғау министрі
комиссиясы
Қазақстан-британ сауда-      -  Ораз Әлиұлы Жандосов -
өнеркәсіп кеңесі                Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан-венгр сауда-       -  Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі комиссиясы            Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан-вьетнам сауда-     -  Болат Далдайұлы Еламанов -
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі үкіметаралық          Энергетика және минералдық
бірлескен комиссиясы            ресурстар министрінің бірінші
орынбасары
Қазақстан-герман сауда-      -  Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі жұмыс тобы            Экономика және сауда министрі
"Қазақстан - Төменгі         -  Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев
Саксония" жұмыс тобы            - Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда министрі
Қазақстан-герман Қазақстан   -  Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов
республикасында тұратын         - Қазақстан Республикасы
этникалық немістер жөніндегі    Премьер-Министрінің орынбасары
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-герман мәдени      -  Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
ынтымақтастық жөніндегі         - Қазақстан Республикасының
аралас комиссиясы               Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрі
"Қазақстан Республикасы      -  Алтай Абылайұлы Тілеубердин
Еуропалық Одақ" ынтымақтастық   - Қазақстан Республикасы
кеңесі                          Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы
Қазақстан-египет сауда-      -  Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
экономикалық, мәдени-           - Қазақстан Республикасының
гуманитарлық және ғылыми-       Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
техникалық ынтымақтастық        келісім министрі
жөніндегі үкіметаралық
комиссиясы
Қазақстан-израиль сауда-     -  Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасы
техникалық, өнеркәсіп және      Премьер-Министрінің орынбасары
мәдени ынтымақтастық
жөніндегі бірлескен
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-үндістан           -  Владимир Сергеевич Школьник
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасы
техникалық, өнеркәсіп және      Премьер-Министрінің
мәдени ынтымақтастық және       орынбасары - Энергетика және
жөніндегі бірлескен             минералдық ресурстар министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-иран сауда-        -  Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Көлік және коммуникациялар
ынтымақтастық жөніндегі         министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-испан сауда-       -  Зейнолла Халидоллаұлы Кәкімжанов
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі үкіметаралық          Мемлекеттік кіріс министрі
комиссиясы
Қазақстан-итальян            -  Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев
өнеркәсіптік және экономика.    - Қазақстан Республикасының
лық ынтымақтастық пен           Қаржы министрі
алмасу жөніндегі үкіметаралық
жұмыс тобы
Қазақстан-катар жоғары       -  Әлихан Мұхамедияұлы Бәйменов -
деңгейдегі бірлескен            Қазақстан Республикасының
комиссиясы                      Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
Қазақстан-қытай сауда-       -  Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі үкіметаралық          Көлік және коммуникациялар
комиссиясы                      министрі
Қазақстан-латвия сауда-      -  Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі үкіметаралық          Экономика және сауда министрі
комиссиясы
Қазақстан-ливия бірлескен    -  Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров -
үкіметаралық комиссиясы         - Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің
орынбасары
Қазақстан-литва сауда-       -  Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі үкіметаралық          Экономика және сауда министрі
комиссиясы
Қазақстан-малайзия           -  Нұртай Әбіқайұлы Әбіқаев
бірлескен сауда-экономикалық    - Қазақстан Республикасы
комитеті                        Сыртқы істер министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан-монғол сауда-      -  Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғанов
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Білім және ғылым министрі
ынтымақтастық жөніндегі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-пәкстан сауда-     -  Андарь Мәулешұлы Шоқпытов
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Табиғи ресурстар және
ынтымақтастық жөніндегі         қоршаған ортаны қорғау
бірлескен үкіметаралық          министрі
комиссиясы
Қазақстан-палестина сауда -  -  Арман Ғалиасқарұлы Дунаев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі комиссиясы            Қаржы министрлігі Мемлекеттік
қарыз алу департаментінің
директоры
Қазақстан-поляк сауда-       -  Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі комиссиясы            Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан-румын сауда-       -  Шалбай Құлмаханұлы Құлмаханов
экономикалық және ғылыми        - Қазақстан Республикасының
техникалық ынтымақтастық        Төтенше жағдайлар жөніндегі
жөніндегі комиссиясы            агенттігінің төрағасы
Қазақстан-сауд сауда-        -  Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасының
техникалық және мәдени          Қаржы министрі
ынтымақтастық жөніндегі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-словак сауда-      -  Нұртай Әбіқайұлы Әбіқаев
экономикалық, ғылыми-           - Қазақстан Республикасы
техникалық және мәдени          Сыртқы істер министрінің
ынтымақтастық жөніндегі         бірінші орынбасары
комиссиясы
Қазақстан-түрік              -  Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов
үкіметаралық экономикалық       - Қазақстан Республикасы
комиссиясы                       Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан-фин сауда-         -  Дулат Оразбекұлы Қуанышев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы            Сыртқы істер министрінің
орынбасары
Қазақстан-француз            -  Ораз Әлиұлы Жандосов
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі үкіметаралық          Премьер-Министрінің орынбасары
жұмыс тобы
Қазақстан-чех сауда-         -  Нұртай Әбіқайұлы Әбіқаев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы            Сыртқы істер министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан-швейцария сауда-   -  Дулат Оразбекұлы Қуанышев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы            Сыртқы істер министрінің
орынбасары
Қазақстан-Араб біріккен      -  Әлихан Мұхамедияұлы Бәйменов -
әмірліктері сауда-экономика.    Қазақстан Республикасының
лық ынтымақтастық               Еңбек және халықты әлеуметтік
жөніндегі бірлескен             қорғау министрі
комиссиясы
Қазақстан-эстон сауда-       -  Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі үкіметаралық          Экономика және сауда министрі
комиссиясы
Қазақстан-Оңтүстік Корея     -  Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов
сауда-экономикалық және         - Қазақстан Республикасы
ғылыми-техникалық                Премьер-Министрінің орынбасары
ынтымақтастық жөніндегі
комиссиясы
Қазақстан-жапон              -  Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев
экономикалық ынтымақтастық      - Қазақстан Республикасының
жөніндегі комитеті              Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 403 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 года, N 8, статья 56) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2001 года N 403
Состав
сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству
с зарубежными странами
Казахстанско-азербайджанская          -    Школьник Владимир Сергеевич -
комиссия по экономическому                 Заместитель Премьер-Министра -
сотрудничеству                             Министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Казахстанско-армянская комиссия       -    Кожаков Асан Егинбаевич -
по торгово-экономическому                  Председатель Комитета по
сотрудничеству                             делам Содружества
Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-белорусская комиссия      -   Школьник Владимир Сергеевич -
по торгово-экономическому                  Заместитель Премьер-Министра -
сотрудничеству                             Министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Казахстанско-грузинская комиссия по    -   Кулибаев Тимур Аскарович -
торгово-экономическому                     президент ЗАО"Национальная
сотрудничеству                             компания по транспортировке
нефти "КазТрансОйл"
Казахстанско-кыргызская совместная     -   Ахметов Даниал Кенжетаевич -
комиссия                                   Первый заместитель Премьер-
Министра Республики
Казахстан
Казахстанско-молдавская смешанная      -   Кулмаханов Шалбай Кулмаханович -
комиссия по экономическому                 Председатель Агентства
сотрудничеству                             Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-российская комиссия       -   Ахметов Даниал Кенжетаевич -
по сотрудничеству                          Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-российская                -   Андрющенко Александр Иванович -
подкомиссия по приграничному               вице-Министр экономики и
сотрудничеству                             торговли Республики Казахстан
Казахстанско-российская                -   Школьник Владимир Сергеевич -
подкомиссия по комплексу                   Заместитель Премьер-Министра -
"Байконур"                                 Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Казахстанско-российская                -   Масимов Карим Кажимканович -
подкомиссия по транспорту                  Министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Казахстанско-таджикская комиссия       -   Школьник Владимир Сергеевич -
по экономическому сотрудничеству           Заместитель Премьер-Министра -
Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Казахстанско-туркменская               -   Ахметов Даниал Кенжетаевич -
совместная комиссия по                     Первый заместитель Премьер-
экономическому сотрудничеству              Министра Республики Казахстан
Казахстанско-узбекская комиссия        -   Ахметов Даниал Кенжетаевич -
по двустороннему сотрудничеству            Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-украинская комиссия       -   Школьник Владимир Сергеевич -
по экономическому сотрудничеству           Заместитель Премьер-Министра -
Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Казахстанско-американская              -   Токаев Касымжомарт Кемелевич -
совместная комиссия                        Премьер-Министр Республики
Казахстан,
Идрисов Ерлан Абильфаизович -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан -
заместитель сопредседателя
Казахстанско-болгарская комиссия       -   Байменов Алихан Мухамедьевич -
по торгово-экономическим связям и          Министр труда и социальной
научно-техническому сотрудничеству         защиты населения Республики
Казахстан
Казахстанско-британский торгово-       -   Джандосов Ураз Алиевич -
промышленный совет                         Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-венгерская комиссия       -   Мынбаев Сауат Мухаметбаевич -
торгово-экономическому                     Министр сельского хозяйства
сотрудничеству                             Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-     -   Елеманов Болат Далдаевич -
вьетнамская совместная комиссия            первый вице-Министр энергетики и
по торгово-экономическому                  минеральных ресурсов Республики
сотрудничеству                             Казахстан
Казахстанско-германская рабочая        -   Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович
группа по торгово-экономическому           - Министр экономики и торговли
сотрудничеству                             Республики Казахстан
Рабочая группа "Казахстан-Нижняя       -   Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович
Саксония"                                  - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Казахстанско-германская                -   Тасмагамбетов
межправительственная комиссия              Имангали Нургалиевич -
по вопросам этнических немцев,             Заместитель Премьер-Министра
проживающих в Республике Казахстан         Республики Казахстан
Казахстанско-германская смешанная      -   Сарсенбаев
комиссия по вопросам культурного           Алтынбек Сарсенбаевич -
сотрудничества                             Министр культуры, информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
Совет сотрудничества "Республика       -   Тлеубердин Алтай Аблаевич -
Казахстан - Европейский Союз"              Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Казахстанско-египетская                -   Сарсенбаев
межправительственная комиссия по           Алтынбек Сарсенбаевич - Министр
торгово-экономическому, культурно-         культуры, информации и
гуманитарному и научно-                    общественного согласия
техническому сотрудничеству                Республики Казахстан
Казахстанско-израильская комиссия      -   Тасмагамбетов
по торгово-экономическому связям           Имангали Нургалиевич -
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-     -   Школьник Владимир Сергеевич -
индийская совместная комиссия по           Заместитель Премьер-Министра -
торгово-экономическому, научно-            Министр энергетики и
техническому, промышленному и              минеральных ресурсов
культурному сотрудничеству                 Республики Казахстан
Казахстанско-иранская                  -   Масимов Карим Кажимканович -
межправительственная комиссия по           Министр транспорта и
коммуникаций торгово-экономическому,       коммуникаций Республики
научно-техническому и культурному          Казахстан
сотрудничеству
Межправительственная казахстанско      -   Какимжанов
испанская комиссия по торгово-             Зейнулла Халидоллович -
экономическому сотрудничеству              Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-     -   Есенбаев Мажит Тулеубекович -
итальянская рабочая группа по              Министр финансов Республики
промышленному и экономическому             Казахстан
сотрудничеству и обмену
Казахстанско-катарская совместная      -   Байменов Алихан Мухамедьевич -
комиссия на высоком уровне                 Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Казахстанско-китайская                 -   Масимов Карим Кажимканович -
межправительственная комиссия              Министр транспорта и
по торгово-экономическому                  коммуникаций Республики
сотрудничеству                             Казахстан
Казахстанско-латвийская                -   Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович
межправительственная комиссия по           - Министр экономики и торговли
торгово-экономическому                     Республики Казахстан
сотрудничеству
Совместная казахстанско-ливийская      -   Каппаров Нурлан Джамбулович -
межправительственная комиссия              вице-Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Казахстанско-литовская                 -   Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович
межправительственная комиссия по           - Министр экономики и торговли
торгово-экономическому                     Республики Казахстан
сотрудничеству
Совместный казахстанско-               -   Абыкаев Нуртай Абыкаевич -
малазийский торгово-экономический          первый вице-Министр иностранных
комитет                                    дел Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-     -   Бектурганов Нуралы Султанович -
монгольская комиссия по торгово-           Министр образования и науки
экономическому, научно-                    Республики Казахстан
техническому и культурному
сотрудничеству
Межправительственная казахстанско-     -   Шукпутов Андарь Маулешевич -
пакистанская совместная комиссия по        Министр природных ресурсов и
торгово-экономическому, научно-            охраны окружающей среды
техническому и культурному                 Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-палестинская комиссия     -   Дунаев Арман Галиаскарович -
по торгово-экономическому                  директор Департамента
сотрудничеству                             государственного заимствования
Министерства финансов Республики
Казахстан
Казахстанско-польская комиссия по      -   Мынбаев Сауат Мухаметбаевич -
торгово-экономическому                     Министр сельского хозяйства
сотрудничеству                             Республики Казахстан
Казахстанско-румынская комиссия по     -   Кулмаханов Шалбай Кулмаханович -
торгово-экономическому и научно-           Председатель Агентства
техническому сотрудничеству                Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-саудовская комиссия по    -   Есенбаев Мажит Тулеубекович -
торгово-экономическому, научно-            Министр финансов Республики
техническому и культурному                 Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-словацкая комиссия по     -   Абыкаев Нуртай Абыкаевич -
торгово-экономическому и научно-           первый вице-Министр иностранных
техническому сотрудничеству                дел Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-     -   Куанышев Дулат Оразбекович -
таиландская совместная комиссия по         Министр иностранных дел
торгово-экономическому сотрудничеству      Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-     -   Тасмагамбетов
турецкая экономическая комиссия            Имангали Нургалиевич -
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-финская комиссия по       -   Куанышев Дулат Оразбекович -
торгово-экономическому                     вице-Министр иностранных дел
сотрудничеству                             Республики Казахстан
Казахстанско-французская               -   Джандосов Ураз Алиевич -
межправительственная рабочая               Заместитель Премьер-Министра
группа по экономическому                   Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-чешская комиссия по       -   Абыкаев Нуртай Абыкаевич -
торгово-экономическому                     первый вице-Министр иностранных
сотрудничеству                             дел Республики Казахстан
Казахстанско-швейцарская комиссия      -   Куанышев Дулат Оразбекович -
по торгово-экономическому                  вице-Министр иностранных дел
сотрудничеству                             Республики Казахстан
Казахстанско-эмиратская совместная     -   Байменов Алихан Мухамедьевич -
комиссия по торгово-экономическому         Министр труда и социальной
сотрудничеству                             защиты населения Республики
Казахстан
Казахстанско-эстонская                 -   Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович
межправительственная комиссия по           - Министр экономики и торговли
торгово-экономическому сотрудничеству      Республики Казахстан
Казахстанско-южнокорейская             -   Тасмагамбетов
комиссия по торгово-экономическому         Имангали Нургалиевич -
и научно-техническому сотрудничеству       Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-японский комитет по       -   Токаев Касымжомарт Кемелевич -
экономическому сотрудничеству              Премьер-Министр Республики
Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)