Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 қарашадағы N 1716 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 наурыз N 408
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының почта саласын дамытудың және почта-жинақ жүйесін қалыптастырудың 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 қарашадағы N 1716 P001716_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2000-2003 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының почта саласын
дамыту және почта-жинақ жүйесін қалыптастыру бағдарламасының бірінші
кезеңін іске асырудың 2000-2001 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Аяқтау нысаны" деген бағандағы 1.3-жолдағы "Үкімет қаулысы" деген
сөздер "Бұйрық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1716
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 408
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1716 P001716_ "О Программе развития почтовой отрасли Республики Казахстан и формирования почтово-сберегательной системы на 2000-2003 годы" следующее изменение:
в Плане мероприятий на 2000-2001 годы по реализации первого этапа
Программы развития почтовой отрасли Республики Казахстан и формирования
почтово-сберегательной системы на 2000-2003 годы:
в графе "Форма завершения" строки 1.3. слова "Постановление
Правительства" заменить словами "Приказ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)