Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 410 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесіндегі:
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі" бөліміндегі:
"109-9  Түсті металлургия
кәсіпорындарының техникалық
қауіпсіздігі жөніндегі ғылыми-
зерттеу орталығы                     Өскемен қаласы
109-10  Қара металлургия
кәсіпорындарының техникалық
қауіпсіздігі жөніндегі ғылыми-
зерттеу орталығы                     Қарағанды қаласы
109-11  Мұнай-газ өнеркәсібіндегі,
мұнай және газ бойынша геологиядағы
техникалық қауіпсіздік жөніндегі
ғылыми-зерттеу орталығы              Атырау қаласы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"109-10 "Түсті металлургия
кәсіпорындарының техникалық
қауіпсіздігі жөніндегі ғылыми-
зерттеу орталығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны      Өскемен қаласы
109-11  "Қара металлургия
кәсіпорындарының техникалық
қауіпсіздігі жөніндегі
ғылыми-зерттеу орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны                  Қарағанды қаласы
109-12  "Мұнай-газ өнеркәсібіндегі,
мұнай және газ бойынша геологиядағы
техникалық қауіпсіздік жөніндегі
ғылыми-зерттеу орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны                  Атырау қаласы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 109-13, 109-14, 109-15-жолдармен толықтырылсын:
"109-13 Қазақ мемлекеттік
тау-кен өнеркәсібіндегі
жұмыстардың қауіпсіздігі жөніндегі
ғылыми-зерттеу институты"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны                  Қарағанды қаласы
109-14  "Химия, мұнай химиясы,
мұнай өңдеу, микробиология, химиялық-
фармацевтикалық және тамақ өнеркәсібі
қауіпсіздігінің проблемалары жөніндегі
республикалық ғылыми-зерттеу
орталығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны      Шымкент қаласы
109-15  "Қазақстан Республикасы
тау-кен құтқарушыларының
ғылыми-инженерлік орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны                  Қарағанды қаласы".

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года № 410. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
июня 1996 года N 790
P960790_
"О Перечне республиканских государственных
предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующие
изменения и дополнения:
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном
указанным постановлением:
в разделе "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям"
строки:
"109-9 Научно-исследовательский центр по
технической безопасности для
предприятий цветной металлургии             город Усть-Каменогорск
109-10 Научно-исследовательский центр по
технической безопасности для
предприятий черной металлургии              город Караганда
109-11 Научно-исследовательский центр по
технической безопасности в нефте-
газовой промышленности, геологии
по нефти и газу                             город Атырау"
изложить в следующей редакции:
"109-10 Республиканское государственное
казенное предприятие "Научно-
исследовательский центр по
технической безопасности для
предприятий цветной металлургии"            город Усть-Каменогорск
109-11 Республиканское государственное
казенное предприятие "Научно-
исследовательский центр по
технической безопасности для
предприятий черной металлургии"              город Караганда
109-12 Республиканское государственное
казенное предприятие "Научно-
исследовательский центр по
технической безопасности в
нефтегазовой промышленности,
геологии по нефти и газу"                    город Атырау";
дополнить строками, порядковые номера 109-13, 109-14, 109-15,
следующего содержания:
"109-13 Республиканское государственное
казенное предприятие "Казахский
государственный научно-
исследовательский институт по
безопасности работ в горной
промышленности"                               город Караганда
109-14  Республиканское государственное
казенное предприятие "Республиканский
научно-исследовательский центр по
проблемам безопасности в химической,
нефтехимической, нефтеперерабатывающей,
микробиологической, химико-фармацевтической
и пищевой промышленности"                      город Шымкент
109-15  Республиканское государственное
казенное предприятие "Научно-инженерный
центр горноспасателей Республики
Казахстан"                                     город Караганда".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)