Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 қаңтардағы N 70 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 сәуір N 475
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Литва Республикасы Үкіметінің арасындағы Салық заңнамасын бұзушылыққа қарсы күрес саласындағы ынтымақтастық жөніндегі келісімге қол қою туралы өкілеттік туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 қаңтардағы N 70 P010070_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігінің төрағасы
Сергей Михайлович Кузьменкоға Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Литва Республикасы Үкіметінің
арасындағы Салық заңнамасын бұзушылыққа қарсы күрес саласындағы
ынтымақтастық туралы келісімге қол қоюға өкілеттік берілсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2001 года N 70
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 475
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2001 года N 70 P010070_ "О полномочиях на подписание Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Литовской Республики о сотрудничестве в области борьбы с нарушениями налогового законодательства" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Уполномочить Кузьменко Сергея Михайловича - Председателя Агентства
финансовой полиции Республики Казахстан подписать от имени Правительства
Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан
и Правительством Литовской Республики о сотрудничестве в области борьбы с
нарушениями налогового законодательства".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)