Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 сәуір N 509. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Сыртқы істер бірінші вице-министрі Әбіқаев Нұртай Әбіқайұлы енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 509. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52  P000052_   "О разработке проекта Налогового кодекса Республики Казахстан" следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по разработке проекта Налогового кодекса Республики Казахстан:
Абыкаева Нуртая Абыкаевича   - первого вице-Министра иностранных дел
Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан