Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 маусымдағы N 944 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 сәуір N 513
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қытай Халық Республикасымен шекара мәселелері жөніндегі
келіссөздердің барысы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы
10 маусымдағы N 944
P970944_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 18 сәуірдегі
N 513 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1997 жылғы 10 маусымдағы
N 944 қаулысына
2-қосымша
Бірлескен қазақстан-қытай шекараны демаркациялау
комиссиясындағы қазақстандық үкімет делегациясының
Құрамы
Тұрарбеков             - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Биғали Шәріпқалиұлы      министрлігінің ерекше тапсырмалар
жөніндегі елшісі, делегация жетекшісі
Аманжолова             - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Зүлфия Алтайқызы         министрлігінің Халықаралық құқық
департаментінің директорының орынбасары,
делегация жетекшісінің орынбасары
Проничев               - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Сергей Егорович          қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің
Шекаралық ынтымақтастық басқармасының
аға консультанты, делегация жетекшісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Делегация мүшелері:
Әбіләкімов             - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Кемал Әбіләкімұлы
Ыбыраев                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Шәймерден Нұрғалиұлы     қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің
Шекаралық ынтымақтастық
басқармасының аға консультанты
(келісім бойынша)
Исетов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Арман Асқарұлы           істер министрлігі Халықаралық құқық
департаментінің үшінші хатшысы
Кириллов               - Қазақстан Республикасы Жер
Сергей Владимирович      ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігінің "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
мемлекеттік шекараны белгілеу және
демаркациялау қызметінің бастығы
Пащенко                - Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Андрей Викторович        басқару жөніндегі агенттігі "Қазгеокарт"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының мемлекеттік шекараны
белгілеу және демаркациялау
қызметі бастығының орынбасары
Соловьев               - Қазақстан Республикасының Жер
Владимир Васильевич      ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі
Шығыс Қазақстан облыстық
комитетінің төрағасы
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 года N 944
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 513
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 года N 944 P970944_ "О ходе переговоров с Китайской Народной Республикой по пограничным вопросам" следующее изменение:
Приложение 2 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
от 18 апреля 2001 года N 513
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 1997 года N 944
Состав
казахстанской правительственной делегации в совместной
казахстанско-китайской демаркационной комиссии
Турарбеков Бигалий Шарипкалиевич   -  посол по особым поручениям
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан,
руководитель делегации
Аманжолова Зульфия Алтаевна        -  заместитель директора Международно-
правового департамента Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан, заместитель руководителя
делегации
Проничев Сергей Егорович           -  старший консультант Управления
пограничного сотрудничества
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан, заместитель руководителя
делегации (по согласованию)
Члены делегации:
Аблякимов Кемал Аблякимович       -   заместитель акима Алматинской области
Ибраев Чаймардан Нургалиевич      -   старший консультант Управления
пограничного сотрудничества
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Исетов Арман Аскарович            -   третий секретарь Международно-
правового департамента Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан
Кириллов Сергей Владимирович      -   начальник службы делимитации и
демаркации государственной границы
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Пащенко Андрей Викторович         -   заместитель начальника службы
делимитации и демаркации
государственной границы
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Соловьев Владимир Васильевич       -  председатель Восточно-Казахстанского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)