Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 сәуір N 520. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.11.01. N 1388 қаулысымен. ~P011388
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211
P960211_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 8,
58-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Дүниежүзілік сауда ұйымының мәселелері жөніндегі Қазақстан
Республикасының ведомствоаралық комиссиясының құрамына:
Имашев                       - Қазақстан Республикасының
Берік Мәжитұлы                 Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года N 520. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 ноября 2001 г. N 1388 ~P011388
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
февраля 1996 года N 211
P960211_
"О вступлении Республики Казахстан во
Всемирную торговую организацию" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8,
ст. 58) следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по
вопросам Всемирной торговой организации:
Имашева Берика Мажитовича    -  Председателя Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)