"Халықаралық электр байланысы одағының Жарғысы мен Конвенциясына түзету құжаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 сәуір N 524
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Халықаралық электр байланысы одағының Жарғысы мен Конвенциясына
түзету құжаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Халықаралық электр байланысы одағының Жарғысы
мен Конвенциясына түзету құжаттарын бекіту туралы
1994 жылғы 14 қазанда Киотода жасалған Халықаралық электр байланысы
одағының Жарғысы мен Конвенциясына түзету құжаттарын бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Халықаралық электр байланысы
одағы өкілетті конференциясының қорытынды актілері
(Киото, 1994 ж.)
Халықаралық электр байланысы одағының
Жарғысына өзгерістер енгізу құжаты
(Женева, 1992 ж.)
Халықаралық электр байланысы одағының
Конвенциясына өзгерістер енгізу құжаты
(Женева, 1992 ж.)
ISBN 92-61-05524-9                                 Женева, 1995 ж.
Қорытынды актілердің бұрыштамалық
ескертпелеріне түсініктемелер
Жарғы мен Конвенция мәтiндерiнде (Женева, 1992 ж.) жасалған
өзгерiстерді түсiндiру үшiн мынадай шартты белгiлер пайдаланылады:
ЖЖҚ        =     жаңа жағдайға қосымша
ӨЗГ        =     қазiргi жағдайды өзгерту
(ӨЗГ)      =     қазiргi жағдайды редакциялап өзгерту
ӨЗГ СIЗ    =     жағдай өзгерiссiз
Бұл белгiлерден кейiн қазiргi жағдайдың нөмiрi келтiрiледi. Жаңа
жағдай (ЖЖҚ белгiсi) көрсетiлген тиiстi нөмiрге сәйкес, соның артынан әрiп
келетiн орынға қосылады.
ХЭО 1995
Барлық құқықтар сақталады. Бұл жарияланымның ешбiр бөлiгi ХЭО жазбаша
рұқсатынсыз ешқандай түрде және ешқандай құралдармен - электрондық немесе
механикалық, оның iшiнде фотокөшiру және микрофильмдеу арқылы қайта
жариялануы мүмкiн емес.
Халықаралық электр байланысы одағының
Конвенциясына өзгерiстер енгiзу құжаты
(Женева, 1992 ж.)
(Өкiлеттi конференция қабылдаған түзетулер
(Киото, 1994 ж.))
І бөлiм   Алғысөз
4 бап     Кеңес
7 бап     Дүниежүзiлiк радиобайланыс конференциялары
19 бап    Әкiмшiлiктерден бөгде бiрлестiктер мен ұйымдардың Одақ
жұмысына қатысуы
23 бап    Шақырушы үкiметтiң болуы жағдайында Өкiлеттi
конференцияларға шақыру және қатыстыру
24 бап    Шақырушы үкiметтiң болуы жағдайында радио байланысы
конференцияларына шақыру және қатыстыру
32 бап    Конференциялар мен басқа да жиналыстардың iшкi регламентi
33 бап    Қаржы
ТIРКЕМЕ   Осы Конвенцияда және Халықаралық электр байланысы
одағының Әкiмшiлiк регламенттерiнде пайдаланылатын
кейбiр терминдердi анықтау
ІІ бөлiм  Күшiне енетiн күнi
Қорытынды анықтама
Қойылған қолдар
Халықаралық электр байланысы одағының
Жарғысына өзгерiстер енгiзу құжаты
(Женева, 1992 ж.)
(Өкiлеттi конференция қабылдаған түзетулер
(Киото, 1994 ж.))
I БӨЛIМ. Алғысөз
Халықаралық электр байланысы одағының Жарғысындағы (Женева, 1992 ж.),
атап айтқанда Жарғының 55 бабындағы тиiстi ережелердi ұстану және орындау
ретiнде Халықаралық электр байланысы одағының Өкiлеттi конференциясы
(Киото, 1994 ж.) осы Жарғыға мынадай түзетулер қабылдады:
8 БАП (Ж)
Өкiлеттi конференция
ӨЗГ 50   b) соңғы Өкiлеттi конференциядан кейiнгi уақыттағы Одақ жұмысы
және Одақтың стратегиялық саясаты мен жоспарлауы туралы Одақ
есебiн қарайды;
ӨЗГ 57   i) осы Жарғының 55 бабындағы ережелерге және тиiсiнше,
Конвенцияға тән ережелерге сәйкес осы Жарғы мен Конвенциядағы
өзгерiстер жөнiнде Одақ мүшелерi қойған ұсыныстарды қарайды және
қажет болған жағдайда қабылдайды;

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Поправочных документов к Уставу и Конвенции Международного союза электросвязи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года N 524
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Поправочных документов к Уставу и Конвенции Международного союза электросвязи".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О ратификации Поправочных документов к Уставу и
Конвенции Международного союза электросвязи
Ратифицировать Поправочные документы к Уставу и Конвенции
Международного союза электросвязи, совершенные в Киото 14 октября 1994
года.
Президент
Республики Казахстан
Заключительные акты
Полномочной конференции
Международного союза
Электросвязи
(Киото, 1994 г.)
Поправочный документ
к Уставу Международного союза электросвязи
(Женева, 1992 г.)
Поправочный документ
к Конвенции Международного союза электросвязи
(Женева, 1992 г.)
Пояснительные замечания
к нотациям на полях заключительных актов
Для пояснения произведенных изменений в текстах Устава и Конвенции
(Женева, 1992 г.) используются следующие условные обозначения:
ДОБ      -  добавление нового положения
ИЗМ      -  изменение существующего положения
(ИЗМ)    -  редакционное изменение существующего положения
БЕЗ ИЗМ  -  положение без изменения
За этими обозначениями следует номер существующего положения. Новое
положение (обозначение ДОБ) включается в место, соответствующее указанному
номеру, за которым следует буква.
МСЭ 1995
Все права резервируются. Никакая часть этой публикации не может быть
воспроизведена ни в какой форме и никакими средствами - электронными или
механическими, включая фотокопирование и микрофильмирование, без
письменного разрешения МСЭ.
Содержание
Поправочный документ
к Уставу Международного союза
электросвязи
(Женева, 1992 г.)
(Поправки, принятые Полномочной конференцией
(Киото, 1994 г.)
Часть I. Предисловие
Ст.8     Полномочная конференция
Ст.9     Принципы, касающиеся выборов, и связанные с ними вопросы
Ст.28    Финансы Союза
Часть II. Дата вступления в силу
Заключительная формула
Подписи
Поправочный документ
к Конвенции Международного союза электросвязи
(Женева, 1992 г.)
(Поправки, принятые Полномочной конференцией
(Киото, 1994 г.)
Часть I   Предисловие
Ст.4      Совет
Ст.7      Всемирные конференции радиосвязи
Ст.19     Участие в деятельности Союза объединений и организаций,
отличных от администраций
Ст.23     Приглашение и допуск на Полномочные конференции при
наличии приглашающего правительства
Ст.24     Приглашение и допуск на конференции радиосвязи при
наличии приглашающего правительства
Ст.32     Внутренний регламент конференций и других собраний
Ст.33     Финансы
Приложение - Определение некоторых терминов, используемых в настоящей
Конвенции и Административных регламентах Международного
союза электросвязи
Часть II  Дата вступления в силу
Заключительная формула
Подписи
Поправочный документ
к уставу
международного союза электросвязи
(Женева, 1992 г.)
(Поправки, принятые Полномочной конференцией
(Киото, 1994 г.)
Часть I. Предисловие
В силу и во исполнение соответствующих положений Устава
Международного союза электросвязи (Женева, 1992 г.), в частности тех,
которые содержатся в статье 55 Устава, Полномочная конференция
Международного союза электросвязи (Киото, 1994 г.) приняла следующие
поправки к этому Уставу:
Статья 8 (У)
Полномочная конференция
ИЗМ 50   b) рассматривает отчеты Совета о деятельности Союза со времени
последней Полномочной конференции и о стратегической политике
и планировании Союза;
ИЗМ 57   i) рассматривает и при необходимости принимает предложения об
изменениях в настоящем Уставе и Конвенции, выдвигаемые Членами
Союза, в соответствии с положениями статьи 55 настоящего
Устава и надлежащими положениями Конвенции, соответственно;

ЖЖҚ 59А  3. Төтенше жағдайларда екi Өкiлеттi конференциялар аралығында
ерекше мәселелердi қарау үшiн күн тәртiбi шектелген төтенше
Өкiлеттi конференция шақырылуы мүмкін;
ЖЖҚ 59В  а) осының алдындағы әдеттегi Өкiлеттi конференция шешiмiмен;
ЖЖҚ 59С  b) Одақ мүшелерiнiң үштен екiсiнiң Бас хатшының алдына қойған
жеке өтiнiшi бойынша;
ЖЖҚ 59   с) Одақ мүшелерiнiң кем дегенде үштен екiсi мақұлдаған Кеңес
ұсынысы бойынша.
9 БАП (Ж)
Сайлауға қатысты қағидалар
және оған байланысты мәселелер
ӨЗГ      b) Бас хатшы, Бас хатшының орынбасары, бюро директорлары және
62       Радиореттеу комитетiнiң мүшелерi Одақ Мүшелерiнiң өз
азаматтары ретiнде ұсынған үмiткерлерiнiң ішiнен сайланады,
олардың барлығы Одақ Мүшелерi болып табылатын әртүрлi елдерден
болуы керек және оларды сайлау барысында тиiстi дәрежеде әлем
аймақтары арасындағы географиялық үлестiң тепе-теңдiгi ескерiлуге
тиiстi; сайланатын қызметкерлерге келсек, осы Жарғының 154
тармағында айтылған қағиданы тиiстi дәрежеде ұстану керек;
ӨЗГ      с) Радиореттеу комитетiнiң мүшелерi дербес жағдаймен сайланады;
63       әрбiр Одақ Мүшесi бiр үмiткердi ғана ұсына алады.
ІІ БӨЛIМ. Күшiне енетiн уақыт
Осы құжатта орын алған түзетулер, толығымен бiрегей түзету құжаты
түрiнде құжаттардың бекiтiлу, қабылдануы немесе мақұлдануы, немесе осы
құжатқа қосылу күнiне дейiн сақтауға берген қуаттау құжаттары негізінде
Одақ Мүшелерi және Халықаралық электр байланысы одағының Жарғы-Конвенция
тараптары арасында (Женева, 1992 ж.) 1996 жылдың 1 қаңтарынан күшiне енедi.
ОСЫНЫ КУӘЛЕНДIРУ ҮШIН Халықаралық электр байланысы одағы
Конвенциясының (Женева, 1992 ж.) осы түзету енгiзу құжатының түпнұсқасына
тиiстi Өкiлеттi өкiлдер өз қолдарын қойды.
1994 ж. 14 қазанында Киотода жасалды.
(қойылған қолдар)
(Конвенцияның Түзету енгiзу құжатындағы (1992 ж.) қойылған қолдар
4-22 беттерде қойылған қолдармен бiрдей)
28 БАП (Ж)
Одақтың қаржысы
ӨЗГ 163  (4) Жоғарыда 161 т. немесе 162 т. сәйкес әрбiр Одақ мүшесi
таңдап алған жарна класы жоғарыда 161 немесе 162 т.т. ескерiлген
алты айлық уақыт мерзiмi өткеннен кейiнгi әдепкi екi жылдық
бюджетте қолданылады.
ІІ БӨЛIМ. Күшiне енетiн уақыт
Осы құжатта орын алған түзетулер, толығымен бiрегей түзету құжаты түрiнде құжаттардың бекiтiлу, қабылдануы немесе мақұлдануы, немесе осы құжатқа қосылу күнiне дейiн сақтауға берген қуаттау құжаттары негізінде Одақ Мүшелерi және Халықаралық электр байланысы одағының Жарғы-Конвенция тараптары арасында (Женева, 1992 ж.) 1996 жылдың 1 қаңтарынан күшiне енедi.
ОСЫНЫ КУӘЛЕНДIРУ ҮШIН Халықаралық электр байланысы одағының
Конвенциясының (Женева, 1992 ж.) осы түзету енгiзу құжатының түпнұсқасына
тиiстi Өкiлеттi өкiлдер қолдарын қойды.
ОСЫНЫ КУӘЛЕНДIРУ ҮШIН Халықаралық электр байланысы одағының
Жарғысының (Женева, 1992 ж.) осы түзету енгiзу құжатының түпнұсқасына
тиiстi Өкiлеттi өкiлдер қолдарын қойды.

ДОБ 59А  3. В исключительных случаях, между двумя обычными Полномочными
конференциями, для рассмотрения специфических вопросов может
быть созвана чрезвычайная Полномочная конференция с
ограниченной повесткой дня:
ДОБ 59В        а) решением предыдущей обычной Полномочной конференции;
ДОБ 59С        b) по индивидуальной просьбе, обращенной к Генеральному
секретарю двумя третями Членов Союза;
ДОБ 59D        с) по предложению Совета, одобренному не менее чем двумя
третями Членов Союза.
Статья 9 (У)
Принципы, касающиеся выборов,
и связанные с ними вопросы
ИЗМ 62         b) Генеральный секретарь, заместитель Генерального
секретаря, директора Бюро и члены Радиорегламентарного
комитета избираются из числа кандидатов, выдвинутых
Членами Союза в качестве своих граждан, чтобы все они
являлись гражданами различных стран-Членов Союза и чтобы
при их избрании должным образом учитывалось справедливое
географическое распределение между районами мира; что
касается избираемых служащих, следует должным образом
учитывать принципы, изложенные в п. 154 настоящего
Устава;
ИЗМ 63         с) члены Радиорегламентарного комитета избираются в
индивидуальном плане; каждый Член Союза может
предложить только одного кандидата.
Часть II.
Дата вступления в силу
Поправки, содержащиеся в настоящем документе, во всей совокупности и в виде единого поправочного документа вступят в силу 1 января 1996 года между Членами Союза-сторонами Устава и Конвенции Международного союза электросвязи (Женева, 1992 г.), которые депонировали до этой даты
документы ратификации, принятия или одобрения, или присоединения к
настоящему документу.
В удостоверение чего соответствующие Полномочные представители
подписали подлинник настоящего поправочного документа к Конвенции
Международного союза электросвязи (Женева, 1992 г.).
Совершено в Киото 14 октября 1994 г.
(Следуют подписи)
(Подписи, следующие за Поправочным документом Конвенции (1992 г.) те же,
что и подписи, указанные на стр. 4-22)
Статья 28(У)
Финансы Союза
ИЗМ 163   (4) Класс взносов, выбранный каждым Членом Союза в соответствии
с п. 161 или п. 162 выше, применяется к первому двухлетнему
бюджету после истечения шестимесячного периода времени,
упомянутого в п.п. 161 или 162 выше.
Часть II.
Дата вступления в силу
Поправки, содержащиеся в настоящем документе, во всей совокупности и в виде единого поправочного документа, вступают в силу 1 января 1996 года между Членами Союза-сторонами Устава и Конвенции Международного союза электросвязи (Женева, 1992 г.), которые депонировали до этой даты документы ратификации, принятия или одобрения, или присоединения к настоящему документу.
В удостоверение чего соответствующие полномочные представители
подписали подлинник настоящего поправочного документа к Уставу
Международного союза электросвязи (Женева, 1992 г.).

1994 ж. 14 қазанында Киотода жасалды.
Алжир Халықтық Демократиялық Республикасы атынан:
ӘЛИ ХАМЗА
Германия Федеративтi Республикасы атынан:
УЛЬРИХ МОР
ЭБЕРХАРД ГЕОРГ
Андорра Кiнәздігi атынан:
РИКАРД РОДРИГО МОНСОНИС
Ангола Республикасы атынан:
ВИРЖИЛИО МАРКУС ФАРИА
Сауд Аравиясы Корольдiгi атынан:
САМИ С. ӘЛ-БӘШIР
Аргентина Республикасы атынан:
ОСКАР МАРТИН ГОНСАЛЕС
ЭДУАРДО АНЖЕЛ КАТСУДО
ЖИЛЬЕРМО Е. НАЗАР
Австралия атынан:
Ю.Ж. ХЕНДЕРСОН
С.Л. ОЛИВЕР
Австрия атынан:
АЛЬФРЕД СТРАТИЛ
ВАЛЬТЕР КУДРНА
ЮЗЕФ БАЙЕР
Багам Аралдарының Бiрлестiгi атынан:
БАРРЕТТ А. РУССЕЛЬ
ЛЕАНДЕР А. БЕТХЕЛ
ДЖОН А.М. ХАЛКИТИС
Бахрейн Мемлекетi атынан:
АБДУЛ ШАХИД ӘЛ-СӘТЕН
Бангладеш Халық Республикасы атынан:
Фазлур РАХМАН
МАЗАР-YЛ-ХАННАН
Барбадос атынан:
ЖАКУЛИН УАЛЬТШИР-ФОРД
Беларусь Республикасы атынан:
ВАЛАЩУК ВАСИЛЬ
Бельгия атынан:
ЭРИК ВАН ХИСВЕЛЬД
Бенин Республикасы атынан:
СЕЙДУ АМАДУ
БАХАБИ ФЛАВИЕН
ВИГНОН ХОНОРЕ
Бутан Корольдiгi атынан:
ЧЕРИНГ ДОРЖИ
Боливия Республикасы атынан:
РАУЛЬ Ж. КАМПЕРО ПАС
Босния және Герцеговина Республикасы атынан:
ОСМАН МУЗИК
Ботсвана Республикасы атынан:
АРМАНДО В. ЛИОНЯНГА
ОЛЕБАЙЛ ГАБОРОНЕ
Бразилия Федеративтiк Республикасы атынан:
ЖОРЖ ДЕ МОРАЕСЯРДИМ ФИЛХО
ЛОУРЕНСО НАССИБ ХЕНАБ
Бруней-Даруссалам атынан:
ГИ. МАРСАД БИН ГИ. ИСМАИЛ
ПГ. ГИ. МОД ЗАИН ПГ. ГИ. АБД РАЗАК
Болгария Республикасы атынан:
К. МИРСКИЙ
Н. ДИКОВ
Буркина фасо атынан:
ЗОУЛИ БОНКОУНГОУ
БРАХИМА САНОУ
Бурунди Республикасы атынан:
НГЕНДАБАНКА ФЕРДИНАНД
НИОКИНДИ ФИАКРЕ
Кабоджа корольдiгi атынан:
СО КХУН
Камерун Республикасы атынан:
ДАКОЛЕ ДАИССАЛА
БИССЕК ХЕРВЕ ГУИЛЛАУМЕ
АНЖУЛА ДИЕУДОННЕ
ТАЛЛАН ВИЛЛИАМ
МАГА РИЧАРД
ВАНМИ ФРАНСУАС
КАМДЕМ-КАМГА ЭММАНУЕЛЬ
ДИУАКА ГЕНРИ
Канаданың атынан:
ПЬЕР ЖАГЕН
Кабо-Верде Республикасы атынан:
АНТОНИО ПЕДРО ДЕ СОУСА ЛОБО
Орталық Африка Республикасы атынан:
ИОЗЕФ-ВЕРМОНД ЧЕНДО
ИОЗЕФ ВОЙКОТА ЗУКЕТИА
ФИЛИПП МАНГА-МАБАДА
Чилидiң атынан:
МАРИЯ ЕЛИАНА КУЕВАС
Қытай Халық Республикасы атынан:
УЙЖИВАН ЧАО СИНТОНГ
Кипр Республикасы атынан:
ЛАЗАРОС С. САВВИДЕС
Ватикан Қала-мемлекетi атынан:
ПЬЕР ВИНСЕНТО ЖЮДИСИ
Колумбия Республикасы атынан:
НЕСТОР АРЕНАС НЕЙРА
Комор Аралдары Федералды Ислам Республикасы
атынан:
АХМЕД ЯХИЯ
Корей Республикасы атынан:
ДОНГ-ЧОН ЧОН
СУНГ-ДУК ПАК
ЕНГ-СУН ЛИ
СУНГ-ХЕ ЛИ
ЮНГ-КИЛ СУ
ЧАНГ-ХВАН ПАК
МИНГ-СУН ХОЙ
Коста-Риканың атынан:
ОСКАР Е. РОДРИГЕС
Кот д,Ивуар Республикасы атынан:
АКОССИ АКОССИ
ЧАО КОУАКОУЖЕН-БАПТИСТ
Хорватия Республикасы атынан:
ДОМИНИК ФИЛИПОВИЧ
Кубаның атынан:
ФЕРНАНДЕС МАК-БИТ ХЬЮГО
РОДРИГЕС АКОСТА ФРАНЦИСКО
Данияның атынан:
ЭРИК МОЛЬМАН
МЕТТЕЙ. КОННЕР
ГАНС ЭРИКСОН
Джибути Республикасы атынан:
АБДУРАЗАК АЛИ АБАНЕН
Египет Араб Республикасы атынан:
МАХМУД ЭЛЬ-НЕМР
Эль-Сальвадор Республикасы атынан:
Джеффри Н. СМУЛИАН
Біріккен Араб Әмірліктері атынан:
АБЛУЛЛА ӘЛ МЕХРЕЗИ
Эквадордың атынан:
АДОЛЬФО ЛОЗА АРГУЕЛЛО
Испанияның атынан:
ЖАВЬЕР НАДАЛ АРИНО
Эстония Республикасы атынан:
ЮРИЙ ЕЙМА
Америка Құрама Штаттары атынан:
ЖЕФФРЕЙ Н. СМУЛИАН
Эфиопияның атынан:
ФИКРУ АСФА
ГЕЛАНЕН ТАЙЕ
Фиджи Республикасы атынан:
ТУРАГАНУВАЛУ ЖОСУА
ВАДА МАРИКА
Финляндияның атынан:
РЕЙЖО СВЕНСОН
Францияның атынан:
ЖАН БРЕССО
ДОМИНИК ГАРНИЕР
ЛЮСЬЕН БУРЖЕ
Габон Республикасы атынан:
ЖОКТЕЙН ХРИСТИАН ДЭНИЕЛ
МАССИМА ЛАНДЖИ ЖАН ЖАКЮ
ЕССЕНЖ ЕВАМДОНГО СЕРЖ
ОГАНДАГАЖИН
Гамбия Республикасы атынан:
БАКАРИ К. НЖАЙ
МОМОДОУ МАМЮРЖЕН
Грузия Республикасы атынан:
К. МИРСКЙ
Гананың атынан:
ДЗАНГ С.К.
Грецияның атынан:
ВАССИЛИОС КОСТИС
АНАСТАС РОДАРОС
Гвинея Республикасы атынан:
МАМАДУ МАМАЛ ДИАЛО
СКУАРЕ СУЛЕЙМАН
СОЙЮ МАМАДУ ДИЮЛД
БАРРИ МАМАДУ ПАТХ
Гайананың атынан:
РОДЕРИК САНАТАН
Венгрия Республикасы атынан:
КАЛЬМАН КОВАЧ
Индия Республикасы атынан:
М.Г. КУЛКАРНИ
А.М. ЖОШИ
Р.Ж.С. КУШВАНА
Индонезия Республикасы атынан:
ЖОНАТАН Л. ПАРАПАК
ДЖАКАРИЯ ПУРАВИДЖАЖА
Иран Ислам Республикасы атынан:
ХУСЕЙН МАХИАР
Ирландияның атынан:
С. ФИЦЖЕРАЛЬД
С. МАК МАХОН
Исландияның атынан:
ТОРВАРДУР ДЖОНСОН
Израиль Мемлекеті атынан:
Р.Х. МЕНАХЕМ ОХОЛИ
Италияның атынан:
АНТОНЕЛЛО ПИЕТРОМАРЧИ
Ямайканың атынан:
РОЙ Р. ХУМЕС
Жапонияның атынан:
ЮХЕЙ КОНО
Иордан Хашимиттік Корольдігі атынан:
ХУМУД ЖАБАЛИ
Қазақстан Республикасы атынан:
ӘЛІҒОЖИНОВ СЕРІК
Кения Республикасы атынан:
ДАЛМАС ОТИЕНО АНЯНГО
САМСОН К. ХЕМАЛ
МУРИУКИ МУРЕИЧИ
АЛИСЕ КУЕЧ
ДАНИЕЛ К. ЖИЧУА
РЕУБЕН М.Ж. ЧИНЖИРАХ
СЭМУЕЛЬ ОУМА ОТИЕНО
ВИЛЬСОН НДУНГО ВАЙНАЙНА
Кувейт Мемлекеті атынан:
АДЕЛЬ АЛЬ-ИБРАХИМ
САМИ ХАЛЕД АЛЬ-АМИР
МҰСТАФА Х. ХАШЕМ
АБДУЛ-РАХМАН А АЛЬ-ШАТТИ
АБДУЛ УАХАБ А.Х. АЛЬ-САНИН
АБДУЛРАХИМ Х. САЛЕМ
ЯКУБ АЛЬ-ХАТТАН
САМЕРА МОХАМЕД
Лаос Халық Демократиялық Республикасы атынан:
КАМЧИНГ САЯКОН
Лесото Корольдігі атынан:
СЕЛЛО МОЛУП
Латвия Республикасы атынан:
ГУНТИС БЕРЗИНС
ЯНИС ЛЕЛИС
Бұрынғы Югославия Республикасы Македония атынан:
МАКСИМ АНЖЕЛЕВЕСКИЙ
Ливанның атынан:
ШАМИР ХАММА
МАУРИСЕ ГАЗАЛ
Ливия Араб Социалистiк Халық Жамахириясы атынан:
ГОДА БУХАРИ
ЖЕРВИ АЛИ МОХАМЕД
ЗАКАРИЯ ЭЛЬ-ХАММАЛИ
ӘМIР СӘЛЕМ ОУН
ӘЛ-МАХЖУБ АММАР
Лихтенштейн Князьдiгi атынан:
ФРЕДЕРИК РИЛ
Люксембургтың атынан:
ПАУЛЬ ШЮ
ЧАРЛЬЗ ДОНДЕЛИНГЕР
Мадагаскар Республикасы атынан:
АНДРИАМАНЖАТО НИ ХАСИНА
Малайзияның атынан:
ГОД ПАРМАН
ЗАКАРИЯ ЧЕ НҰР
Малавидiң атынан:
СТЕФЕНЖИЛЕС ФОСТЕР СМИТ МАЙЯГА
МАНСОН МАЙК МАКАУА
ЭВЕН САНГСТЕР ХИУА
Мальдив Аралдары Республикасы атынан:
ХҰСАИН ШАРИФ
Мали Республикасы атынан:
ИДРИС САМАКЕ
Мальтаның атынан:
ЖОЗЕФ БАРТОЛО
ДЖОРДЖ Ю. СПИТЕРИ
РОНАЛЬД АЗЗОПАРДИ САФФАРИ
Марокко Корольдiгi атынан:
УАКРИМ МОХАМЕД
Маврикий Республикасы атынан:
РАМЕШ С. ГОПИ
Мавритания Ислам Республикасы атынан:
СИДИ ОУЛД МОХАМЕД ЛЕМИНЕ
Мексиканың атынан:
ЛУИС МАНУЕЛЬ БРОУН ХЕРНАНДЕС
Молдова Республикасы атынан:
ИОН КАСИЯН
ИОН КОШУЛЕАНУ
Монако Князьдiгi атынан:
Е. ФРАНЦИ
Монголияның атынан:
ЦЕРЕНДАШ ДАМИРАН
Мозамбик Республикасы атынан:
РУИ ЖОРЖ ГОМЕС ЛОУЗА
РУИ ЖОРЖ ЛОУРЕНСО ФЕРНАНДЕС
ЖОАО ЖОРЖ
Намибия Республикасы атынан:
МАРКО МУКАСО ХАУСИКИ САКИ АМУНИЕЛА
Непалдың атынан:
ПУРУЧОТТАМ ЛАЛ ЧРЕСТХА
Нигерия Республикасы атынан:
МАЛИКИ АМАДУ
ТИННИ АТЕ
САДУ МУССА
Нигерия Федеративтiк Республикасы атынан:
ТИТИЛОЛА АДЕВАЛЕ ОДЕЖБИЛЕ
Е.Б. ОЙЕБА
Норвегияның атынан:
ИЕНС С. КОХ
Жаңа Зеландияның атынан:
ЯН Р. ХУТЧИНГС
МАРК Э. ХОЛМАН
АЛАН Дж. ГАМИЛЬТОН
Оман Сұлтандығы атынан:
НҰР БИН МОХАМЕД АБДУЛ РАХМАН
Уганда Республикасы атынан:
ФРАНСИС ПАТРИК МАЗАМБУ
ВИЛЬСОН ОТОНИО МАНЬЪЯМА
Өзбекстан Республикасы атынан:
РАХИМОВ К.Р.
Пакистан Ислам Республикасы атынан:
НАЗИР АХМЕД
Папуа-Жаңа Гвинеяның атынан:
АЙВА ОЛМИ
ДАВИД КАРИКО
РОБЕРТ ТОВИ
АННЕСЛЕЙ ДЕ СОУЗА
Парагвай Республикасы атынан:
ФЕДЕРИКО М. МАНДЕЛБУРГЕР
Нидерланд Корольдiгi атынан:
А. ДЕ РУЙТЕР
Перудiң атынан:
ХИАН ХОНГ КАРЛОС
Филиппин Республикасы атынан:
ЖОЗЕФИНА Т. ЛИХАУКО
КЭТЛИН Г. ХЕСЕТА
Польша Республикасы атынан:
ВОЙЦЕХ МАРИАН ХАЛКА
Португалияның атынан:
ФЕРНАНДО АБИЛИО РОДРИГЕС МЕНДЕС
ЛУИС М.П. ГАРСИА ПЕРЕЙРА
ЛЮСИАНО С. ПЕРЕЙРА ДА КОСТА
ПАУЛО Ж. ПОНТЕС Т. ДЕ ОЛИВЕЙРА
ЖОЗЕ А. СИЛВА ГОМЕС
КАРЛОС АЛБЕРТО РОЛДАО ЛОПЕС
Катар Мемлекетi атынан:
ХАШЕМ А. АЛЬ ХАШЕМИ
АБДУЛ ВАХЕД ФАКРЮ
Сирия Араб Республикасы атынан:
СУЛИМАН МАНДО
Қырғыз Республикасы атынан:
БЕКТЕНОВ А.
Словак Республикасы атынан:
ВАНЕК СТАНИСЛАВ
Чех Республикасы атынан:
МАРСЕЛА ГУРЛИХОВА
Румынияның атынан:
ТУРИКУ АДРИАН
Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама
Корольдiгiнiң атынан:
МАЙКЛ ГОДДАРД
НЕЙЛ МАКМИЛЛАН
МАЛЬКОЛЬМ ДЖОНСОН
СЬЮЗЕН БИШОП
Ресей Федерациясы атынан:
ВЛАДИМИР БУЛГАК
Сан-Марино Республикасы атынан:
ЛЮСИАНО КАПУЧЧИОНИ
ИВО ГРАНДОНИ
МИШЕЛЬ ГИРИ
Сен-Винсент және Гренадина атынан:
ЖЕРМЕН С. СКОТТ
Батыс Самоа Тәуелсiз Мемлекетi атынан:
САПА'У РУПЕРАКЕ ПЕТАЙЯ
Сенегал Республикасы атынан:
АБДУЛАЙЕ ЕЛИМАН КАНЕ
АЛАДЖИ АМАДУ ЦИАМ
ШЕЙХ А. ТИДИАНЕ УДИОНЖУ
СУЛЕЙМАН МБАЙЕ
Сингапур Республикасы атынан:
ЛИМ ЧООН САЙ
ЛЮ УЙ СУ
ВАЛЕРИ Д'КОСТА
Словения Республикасы атынан:
ЭРИХ ЖАНЕС ГРИЛ
Судан Республикасы атынан:
МҰСТАФА ИБРАГИМ МОХАМЕД
АБДЕЛУАХАБ ЖАМАЛ МОХАМЕД
Оңтүстiк Африка Республикасы атынан:
ПАЛЛО ЖОРДАН
Швецияның атынан:
КУРТ АНДЕРСОН
Швейцария Конфедерациясы атынан:
ФРЕДЕРИК РЕЙХЛ
Суринам Республикасы атынан:
Л.С. ЮХАННЕС
Р.Ж. АДАМА
РЕГЕМИ Ф.Х. ЕРАСЕР
М. ЭРВИН ЭМАНУЕЛЬ
Свазиленд Корольдiгi атынан:
ЕФРАИМ С.Ғ. МАГАГУЛА МА
БУЕКИЛАНГА С. МАЛИНГА
АЛЬФРЕД ФАНУКВЕНТЕ МАНАНА
БВЗИЛИО ФАНУКВЕНТЕ МАНАНА
Тәжiкстан Республикасы атынан:
РАХИМОВ К.Р.
Танзания Бiрiккен Республикасы атынан:
АДОЛАР БАРНАБАС МАПУНДА
ЭММАНУЭЛЬ НАТАНИЕЛ ОЛЕКАМ БАЙНЕЙ
Чад Республикасы атынан:
ХАДЖАРЕ БАРКАЙЕ
ДЖАССИБЕ ТАНГАБАЙЕ
ГАРУН МАХАМАТ
Таиландтың атынан:
АСВИН САОВАРОС КИТТИ ЮФО
Того Республикасы атынан:
АЙКО ПАУЛЬ КОССИВИ АБЛИ-БИДАМОН
ДЕДЕРИВ
Тонго Корольдiгi атынан:
СИОН КИТЕ
Тунистiң атынан:
РИДХА АЗАЙ
Түрiкменстанның атынан:
ВАЛАСЩУК ФАЗИЛ
Түркияның атынан:
ВАЛИ БЕТТЕМИР СЕНЖИЗАНИК
Украинаның атынан:
КЛИКИЧ АНАТОЛИЙ
РЕШЕТНЯК ВОЛОДИМИР
Уругвай Шығыс Республикасы атынан:
ХУАН ДЕ ЛА КРУЗ СИЛ ЖАВАЛА
ЛУАН ЖОЗЕ КАМЕЛО АБЕСЕЙРА
Венесуэла Республикасы атынан:
ЖОЗЕ АНТОНИО РОДРИГЕС
Вьетнам Социалистiк Республикасы атынан:
МАЙ ЛИМ ТРУК
Йемен Республикасы атынан:
АБДЕЛКАДЕР А. ИБРАХИМ
Замбия Республикасы атынан:
ЗИЯМУНТУ МУКУЛИ МАРТИН
Зимбабве Республикасы атынан:
ЛАМЕШ Т.Д. МАРУМЕ
ЖОШУА ШИДЕМ
ЗИМБАНХЕТ ФРЕДСОН МАТАВИР
Халықаралық электр байланысы одағының
Конвенциясына өзгерiстер енгiзу құжаты
(Женева, 1992 ж.)
(Өкiлеттi конференция қабылдаған түзетулер
(Киото, 1994 ж.))
І Бөлiм. Алғысөз
Халықаралық электр байланысы одағының Конвенциясындағы (Женева, 1992
ж.), атап айтқанда Конвенцияның 42 бабындағы тиiстi ережелердi ұстану және
орындау ретiнде Халықаралық электр байланысы одағының Өкiлеттi
конференциясы (Киото, 1994 ж.) осы Конвенцияға мынадай түзетулер қабылдады:
4 БАП (К)
Кеңес

Совершено в Киото, 14 октября 1994 г.
От Алжирской Народной Демократической Республики:
ALI HAMZA
От Федеративной Республики Германия:
ULRICH MOHR
EBERHARD GEORGE
От Княжества Андорра:
RICARD RODRJGO MONSONIS
От Республики Ангола:
VFRGILIO MARQUES DE FARIA
От Королевства Саудовской Аравии:
SAMI S. AL-BASHEER
От Аргентинской Республики:
OSCAR MARTIN GONZALEZ
EDUARDO ANGEL KATSUDA
GUILLERMO Е. NAZAR
От Австралии:
W.J. HENDERSON
С.L. OLIVER
От Австрии:
ALFRED STRATIL
WALTER KUDRNA
JOSEF BAYER
От Содружества Багамских Островов:
BARRETT А. RUSSEL
LEANDER А. BETHEL
JOHN А.М. HALKITIS
От Государства Бахрейн:
ABDUL SHAHEED AL-SATEEH
От Народной Республики Бангладеш:
FAZLUR RAHMAN
MAZHAR-UL-HANNAN
От Барбадоса:
JACQUELINE WILTSHIRE-FORDE
От Республики Беларусь:
VALASHCHUK VASIL
От Бельгии:
ERIC VAN HEESVELDE
От Республики Бенин
SEIDOU AMADOU
BACHABI FLAVIEN
VIGNON HONORE
От Королевства Бутан:
TSHERING DОRЛ
От Республики Боливия:
RAUL J. CAMPERO PAZ
От Республики Босния и Герцеговина:
OSMAN MUSIC
От Республики Ботсвана:
ARMANDO V. LIONJANGA
OLEBILE GABORONE
От Федеративной Республики Бразилия:
JORGE DE MORAESJARDIM FILHO
LOURENCO NASSIB CHEHAB
От Бруней-Даруссалама:
НJ. MARSAD BIN НJ. ISMAIL
РG. НJ. MOHD ZAJN РG. НJ. ABD RAZAK
От Республики Болгария:
К. MIRSKI
N. DICOV
От Буркина Фасо:
ZOULI BONKOUNGOU
BRAHJMA SANOU
От Республики Бурунди:
NGENDABANKA FERDINAND
NIYOKINDI FIACRE
От Королевства Камбоджа:
SO KHUN
От Республики Камерун:
DAKOLE DAISSALA
BISSEK HERVE GUILLAUME
ANGOULA DIELTDONNE
TALLAH WILLIAM
MAGA RICHARD WANMI
FRANCOIS KAMDEM-KAMGA
EMMANUEL DJOUAKA HENRI
От Канады:
PERRE GAGNE
От Республики Кабо-Верде:
ANTONIO PEDRO DE SOUSA LOBO
От Центральноафриканской Республики:
JOSEPH-VERMOND TCHENDO
JOSEPH BOYKOTA ZOUKETIA
PHILIPPE MANGA-MABADA
От Чили:
MARIA ELIANA CUEVAS
От Китайской Народной Республики:
WUJICHUAN ZHAO XINTONG
От Республики Кипр:
LAZAROS S. SAVVEDES
От Государства-города Ватикан:
PIER VINCENZO GIUDICI
От Республики Колумбия:
HECTOR ARENAS NEIRA
От Федеральной Исламской Республики Коморские Острова:
AHMED YAHAYA
От Республики Корея:
DONG-YOON YOON
SUNG-DELTK PARK
JONG-SOON LEE
SUNG-HAE LEE
YOUNG-KILSUH
CHANG-HWAN PARK
MYUNG-SUN CHOI
От Коста-Рики:
OSCAR Е.RОDRJGUЕZ
От Республики Кот д'Ивуар:
AKOSSI AKOSSI
YAO KOUAKOUJEAN-BAPTISTE
От Республики Хорватия:
DOMINIK FILIPOVIC
От Кубы:
FERNANDEZ MAC-BEATH HUGO
RODRIGUEZ ACOSTA FRANCISCO
От Дании:
ERIK MOLLMANN
МЕТТЕJ.КОNNЕR
HANS ERIKSEN
От Республики Джибути:
ABDOURAZAK ALI ABANEH
От Арабской Республики Египет:
MAHMOLTO EL-NEMR
От Республики Эль-Сальвадор:
JEFFREY Н. SMULYAN
От Объединенных Арабских Эмиратов:
ABLULLA AL MEHREZI
От Эквадора:
ADOLFO LOZA ARGUELLO
От Испании:
JAVIER NADAL ARINO
От Республики Эстония:
JURJJOEMA
От Соединенных Штатов Америки:
JEFFREY Н. SMULYAN
От Эфиопии:
FIKRU ASFAW
GELANEH TAYE
От Республики Фиджи:
TURAGANIVALU JOSUA
VADA MARJKA
От Финляндии:
REIJO SVENSSON
От Франции:
JEAN BRESSOT
DOMINIQUE GARNIER
LUCIEN BOURGEAT
От Габонской Республики:
JOCKTANE CHRISTIAN DANIEL
MASSIMA LANDJI JEAN JACQUES
ESSONGHE EWAMDONGO SERGE
OGANDAGAJEAN
От Республики Гамбия:
BAKARY К. NJIE
MOMODOU MAMOURJAGNE
От Республики Грузия:
К. MIRSKI
От Ганы:
DZANG С.К.
От Греции:
VASSILIOS COSTIS
ANASTASE NODAROS
От Республики Гвинея:
MAMADOU MAMAL DIALLO
SQUARE SOULEYMANE
SOW MAMADOU DIOULDE
BARRY MAMADOU PATHE
От Гайаны:
RODERICK SANATAN
От Республики Венгрия:
KALMAN КО VACS
От Республики Индия:
М.G.КULКАRNI
А.М.JОSНI
R.J.S. KUSHVAHA
От Республики Индонезия:
JONATHAN L. PARAPAK
DJAKARIA PURAWTOJAJA
От Исламской Республики Иран:
HOSSEIN MAHYAR
От Ирландии:
S. FITZGERALD
S. MAC MAHON
От Исландии:
THORVARDUR JONSSON
От Государства Израиль:
R.Н. MENACHEM OHOLY
От Италии:
ANTONELLO PIETROMARCHI
От Ямайки:
RОYR.НUМЕS
От Японии:
YOHEI KONO
От Хашимитского Королевства Иордания:
HUMOUD JABALI
От Республики Казахстан:
ALIGOUJINOV SERIK
От Республики Кения:
DALMAS OTIENO
ANYANGO SAMSON К.
CHEMAI MURRJKI
MUREITHI ALICE KOECH
DANEL К. GITHUA
REUBEN М.J. SHTNGCRAH
SAMWEL OUMA OTIENO
WILSON NDUNGU WATNAINA
От Государства Кувейт:
ADEL AL-IBRAHIM
SAMI KHALED AL-AMER
MUSTAFA Н. HASHEM
ABDUL-RAHMAN А. AL-SHATTI
ABDULWAHAB А.Н. AL-SANEEN
ABDULRAKIM Н. SALEEM
YACOUB AL-QATTAN
SAMEERA MOHAMD
От Лаосской Народно-Демократической Республики:
KHAMSING SAYAKONE
От Королевства Лесото:
SELLO MOLUPE
От Республики Латвия:
GUNTIS BERZINS
JANIS LELIS
От Бывшей Югославской Республики Македония:
MAKSIM ANGELEVESKI
От Ливана:
SAMIR CHAMMA
MAURICE GHAZAL
От Социалистической Народной Ливийской Арабской Джамахирии:
HODA BUKHARI
GHERWI ALI MOHAMED
ZAKARIA EL-HAMMALI
AMER SALEM OUN
EL-MAHJOUB AMMAR
От Княжества Лихтенштейн:
FREDERIC RIEHL
От Люксембурга:
PAUL SCHUH
CHARLES DONDELINGER
От Республики Мадагаскар:
ANDRIAMANJATO NY HASINA
От Малайзии:
HOD PARMAN
ZAKARIA СНЕ NOOR
От Малави:
STEVEWILES FOSTER SMITH МIJIGА
MANSON MIKE MAKAWA
EWEN SANGSTER HIWA
От Республики Мальдивские Острова:
HUSSAIN SHAREEF
От Республики Мали:
DDRISSA SAMAKE
От Мальты:
JOSEPH BARTOLO
GEORGE J. SPITERI
RONALD AZZOPARDI CAFFARI
От Королевства Марокко:
WAKRIM MOHAMED
От Республики Маврикий:
RAMESSH С. GOPEE
От Исламской Республики Мавритания:
SIDI OULD MOHAMED LEMINE
От Мексики:
LUIS MANUEL BROWN HERNANDEZ
От Республики Молдова:
ION САSIАN
ION COSHULEANU
От Княжества Монако:
Е. FRANZI
От Монголии:
TSERENDASH DAMIRAN
От Республики Мозамбик:
RUI JORGE GOMES LOUSA
RUI JORGE LOURENCO FERNANDES
JOAO JORGE
От Республики Намибия:
MARCO MUKOSO HAUSIKI SACY AMUNYELA
От Непала:
PURUSHOTTAM LAL SHRESTHA
От Республики Нигер:
MALIKI AMADOU
TINNI ATE
SADOU MOUSSA
От Федеративной Республики Нигерия:
TITILOLA ADEWALE ODEGBILE
Е.В. OJEBA
От Норвегии:
JENS С.КОСН
От Новой Зеландии:
LAN R. HUTCHINGS
МАRК. Е.НОLМАN
АLАNС.J. HAMILTON
От Султаната Оман:
NOOR BIN MOHAMED ABDUL REHMAN
От Республики Уганда:
FRANCIS PATRICK MASAMBU
WILSON OTONYO WANYAMA
От Республики Узбекистан:
RAKHIMOV К.R.
От Исламской Республики Пакистан:
NAZIR AHMED
От Папуа-Новой Гвинеи:
AIWA OLMI
DAVID KARIKO
ROBERT TOVI
ANNESLEY DE SOYZA
От Республики Парагвай:
FEDERICO М. MANDELBURGER
От Королевства Нидерланды:
А. DE RUITER
От Перу:
CHIAN CHONG CARLOS
От Республики Филиппины:
JOSEFINA Т. LICHAUCO
KATHLEEN G. НЕСЕТА
От Республики Польша:
WOJCIECH MARIAN HALKA
От Португалии:
FERNANDO ABILIO RODRJGUES MENDES
LUIS М.Р GARCIA PEREIRA
LUCIANO S.РЕRЕIRА DA COSTA
PAULO J.РОNТЕS Т. DE OLIVEIRA
JOSE А.SILVА GOMES
CARLOS ALBERTO ROLDAO LOPES
От Государства Катар:
HASHEM А. AL-HASHEMI
ABDULWAHED FAKHROO
От Сирийской Арабской Республики:
SULIMAN MANDO
От Киргизской Республики:
BEKTENOV Е.
От Словацкой Республики:
VANEK STANISLAV
От Чешской Республики:
MARCELA GURLICHOVA
От Румынии:
TURICU ADRIAN
От Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии:
MICHAEL GODDARD
NEIL MCMILLAN
MALCOLM JOHNSON
SUSAN BISHOP
От Российской Федерации:
VLADIMIR BOULGAK
От Республики Сан-Марино:
LUCIANO CAPICCHIONI
IVO GRANDONI
MICHELE GIRI
От Сент-Винсент и Гренадины:
JEREMIAH С. SCOTT
От Независимого Государства Западного Самоа:
SAPA'U RUPERAKE PETAIA
От Республики Сенегал:
ABDOLTLAYE ELIMANE KANE
ALADJI AMADOU THIAM
CHEIKH А.ТIDIАNЕ NDIONGUE
SOULEYMANE MBAYE
От Республики Сингапур:
LIM CHOON SAI
LOO HUI SU
VALERIE D'COSTA
От Республики Словения:
ERICH-JANEZ GRIL
От Республики Судан:
MUSTAFA IBRAHIM MOHAMED
ABDELWAHAB GAMAL MOHAMED
От Южно-Африканской Республики:
PALLO JORDAN
От Швеции:
CURT ANDERSSON
От Швейцарской Конфедерации:
FREDERIC RIEHL
От Республики Суринам:
L.С.JОНАNNS
R.G.АDАМА
REGEMI F.СН.ЕRАSЕR
М.ЕRWIN EMANUELS
От Королевства Свазиленд:
EPHRAIM S.F.МАGАGULА MA
BUEKJLANGA S.МАLINGА
ALFRED FANUKWENTE MANANA
BASILIO FANUKWENTE MANANA
От Республики Таджикистан:
RAKHIMOV К.R.
От Объединенной Республики Танзания:
ADOLAR BARNABAS MAPUNDA
EMMANUEL NATHANIEL OLEKAM BAINEI
От Республики Чад:
HADJARO BARKAYE
DJASSIBE TINGABAYE
HAROUN MAHAMAT
От Таиланда:
ASWIN SAOVAROS KITTI YUPHO
От Тоголезской Республики:
AYIKOE PAUL KOSSIVI ABLY-BIDAMON DEDERIWE
От Королевства Тонга:
SIONE KITE
От Туниса:
RIDHA AZAIE
От Туркменистана:
VALASHCHUK VASIL
От Турции:
VELI BETTEMLR CENGIZANIK
От Украины:
KLIKICH ANATOLY
RESHETNYAK VOLODYMYR
От Восточной Республики Уругвай:
JUAN DE LA CRUZ SIL VEIRA ZAVALA
LUAN JOSE CAMELO ABECEIRA
От Республики Венесуэла:
JOSE ANTONIO RODRJGUEZ
От Социалистической Республики Вьетнам:
MAILIEM TRUC
От Республики Йемен:
ABDELGADER А. IBRAHIM
От Республики Замбия:
SYAMUNTU MUKULI MARTIN
От Республики Зимбабве:
LAMECH Т.D.МАRUМЕ
JOSHUA СНIDЕМЕ
DZIMBANHETE FREDSON MATAVIRE
Поправочный документ
к Конвенции
Международного союза электросвязи
(Женева, 1992 г.)
(Поправки, принятые Полномочной
конференцией (Киото, 1994 г.)
ЧАСТЬ I. Предисловие
В силу и во исполнение соответствующих положений Конвенции
Международного союза электросвязи (Женева, 1992 г.), в частности тех,
которые содержатся в статье 42 Конвенции, Полномочная конференция
Международного союза электросвязи (Киото, 1994 г.) приняла следующие
поправки к этой Конвенции:
Статья 4 (К)
Совет

ӨЗГ 50    1. Кеңес мүшелерiнiң саны төрт жылда бiр рет өтетiн Өкiлеттi
конференцияда айқындалады.
ЖЖҚ 50А   2. Бұл сан Одақ Мүшелерiнiң жалпы санының 25 %-нен аспауға
тиiстi.
ӨЗГ 80    (14) Жарғының 49 және 50 баптарында көрсетiлген барлық
халықаралық ұйымдармен үйлестiру iсiне жауапты болады және осы
мақсатта Одақ атынан Бiрiккен Ұлттар Ұйымы мен Халықаралық
электр байланысы одағы арасындағы Келiсiмдi орындау ретiнде
Жарғының 50 бабында және Конвенцияның 260 және 261 т.т.
көрсетiлген халықаралық ұйымдармен уақытша келiсiм-шарттар
жасасады; бұл уақытша келiсiм-шарттар Жарғының 8 бабының
тиiстi ережелерiне сәйкес келесі Өкiлеттi конференцияға
тапсырылады;
7 БАП (К)
Дүниежүзiлiк радиобайланыс конференциялары
ӨЗГ 118   (2) Бұл күн тәртiбiнiң жалпы шеңберi алдын ала төрт жыл бұрын
белгiленедi, ал түпкiлiктi күн тәртiбi осы Конвенцияның 47 т.
ережелердi сақтау шартымен Одақ Мүшелерiнiң көпшiлiгiмен
келiсiлiп конференциядан екi жыл бұрын Кеңестiң белгiлегенi
абзал. Күн тәртiбiнiң бұл екi нұсқасы осы Конвенцияның 126 т.
ережелерiне сәйкес дүниежүзiлiк радиобайланыс конференциясының
ұсыныстарына негiзделетiн болады.
19 БАП (К)
Әкiмшiлiктен бөгде бiрлестiктер мен ұйымдар
Одағының жұмысына қатысу
ӨЗГ 239   9. Жоғарыда 229 немесе 230 т.т. көрсетiлген бiрлестiк немесе
ұйым оларды мойындаған Одақ Мүшесiнiң атынан әрекет жасай алады,
егер ол Одақ Мүшесi тиiстi Бюроның директорына оған
өкiлеттiлiгi бар екенiн хабарласа.
23 БАП (К)
Шақырушы Yкiмет болған жағдайда
Өкiлеттi конференцияларға шақыру және қатыстыру
ӨЗГ 258   3. Бас хатшы бақылаушылар ретiнде шақырады:
ЖЖҚ 262А  е) осы Конвенцияның 229 т. ескерiлген бiрлестiктер мен
ұйымдарды, сондай-ақ осы бiрлестiктер мен ұйымдардың өкiлдiгiне
ие халықаралық сипаттағы халықаралық ұйымдарды.
(ӨЗГ) 269 h) 259-262А т.т. сәйкес шақырылған ұйымдар мен мекемелерден
бақылаушылар.
24 БАП (К)
Шақырушы Үкiмет болған жағдайда
радиобайланыс конференцияларына шақыру
және қатыстыру
ӨЗГ 271   2.(1) Радиобайланыс конференцияларына, осы Конвенцияның 262А
тармағынан тыс 256-265 т.т. пайдаланылады.
32 БАП (К)
Конференциялардың және басқа да
жиналыстардың iшкi регламентi
ӨЗГ 379   (2) Дауысқа салуға жататын барлық маңызды ұсыныстардың
мәтiндерi талқылаудан бұрын оларды оқып зерттеу үшiн
конференцияның жұмыс тiлдерiнде алдын ала таратылады.
33 БАП (К)*
Қаржы
ӨЗГ-СIЗ 275   4. Ұйымдардың, 259-262 т.т. ескерiлген жарналарға және осы
Конвенцияның 19 бабының ережелерi бойынша Одақ жұмысына
қатысуға құқылы бiрлестiктерге қарата мына ережелер
қолданылады.

ИЗМ 50   1. Число членов Совета определяется Полномочной конференцией,
которая проводится раз в четыре года.
ДОБ 50А  2. Это число не должно превышать 25% от общего числа Членов Союза.
ИЗМ 80   (14) несет ответственность за координацию со всеми международными
организациями, указанными в статьях 49 и 50 Устава, и с этой
целью заключает от имени Союза временные соглашения с
международными организациями, указанными в статье 50 Устава и
п.п. 260 и 261 Конвенции, а также с Организацией Объединенных
Наций во исполнение Соглашения между Организацией Объединенных
Наций и Международным союзом электросвязи; эти временные
соглашения представляются следующей Полномочной конференции в
соответствии с надлежащими положениями статьи 8 Устава;
Статья 7 (К)
Всемирные конференции радиосвязи
ИЗМ 118  (2) Общие рамки этой повестки дня устанавливаются заранее
за четыре года, а окончательная повестка дня устанавливается
Советом предпочтительно за два года до конференции по
согласованию с большинством Членов Союза при условии
соблюдения положении п. 47 настоящей Конвенции. Эти два
варианта повестки дня будут основаны на рекомендациях
всемирной конференции радиосвязи в соответствии с
положениями п. 126 настоящей Конвенции.
Статья 19 (К)
Участие в деятельности Союза объединений и
организации, отличных от администраций
ИЗМ 239  9. Объединение или организация, указанные в п.п. 229
или 230 выше, могут действовать от имени Члена Союза,
который их признал, если этот Член Союза сообщает
директору соответствующего Бюро, что они уполномочены
на это.
Статья 23 (К)
Приглашение и допуск на Полномочные конференции при
наличии приглашающего правительства
ИЗМ 258    3. Генеральный секретарь приглашает в качестве наблюдателей:
ДОБ 262А   е) объединения и организации, упомянутые в п. 229 настоящей
Конвенции, а также организации международного характера,
представляющие эти объединения и организации.
(ИЗМ) 269  h) наблюдателей от организаций и учреждений, приглашенных в
соответствии с п.п. 259-262А.
Статья 24 (К)
Приглашение и допуск на конференции радиосвязи при
наличии приглашающего правительства
ИЗМ 271  2.(1) К конференциям радиосвязи применяются положения п.п.256-265
настоящей Конвенции, за исключением п. 262А.
Статья 32 (К)
Внутренний регламент конференций
и других собраний
ИЗМ 379  (2) Тексты всех важных предложений, подлежащих голосованию,
распространяются заблаговременно на рабочих языках конференции,
чтобы их можно было изучить до обсуждения.
Статья 33 (К)*
Финансы
* Были изменены только номера пунктов 476-486 Конвенции.
БЕЗ ИЗМ 475 4. В отношении взносов организаций, упомянутых в п.п. 259-262,
и объединений, имеющих право участвовать в деятельности Союза
согласно положениям статьи 19 настоящей Конвенции,
применяются следующие положения.

(ӨЗГ) 476     (1) Осы Конвенцияның 259-262 т.т. айтылған ұйымдар,
Өкiлеттi конференцияға, Одақ Секторына немесе халықаралық
электр байланысы бойынша дүниежүзiлiк конференцияға
қатысатын басқа да халықаралық сипаттағы ұйымдар,
екiжақты келiсiм негiзiнде Кеңес тарапынан босатылмаған
жағдайда, төмендегi 479-481 т.т. сәйкес конференцияның
немесе Сектордың шығындарын өтеуге қатысады.
(ӨЗГ) 477     (2) Осы Конвенцияның 237 т. ескерiлген, тiзiмдерде орын
алған, бiрлестiктер немесе ұйымдар төмендегi 479-480 т.т.
сәйкес Сектордың шығындарын өтеуге қатысады.
(ӨЗГ) 478     (3) Осы Конвенцияның 237 т. ескерiлген тiзiмдерде орын
алған, радиобайланыс конференциясына, халықаралық электр
байланысы бойынша дүниежүзiлiк конференцияға немесе оның
мүшесi болып табылмайтын Сектор конференциясына немесе
ассамблеясына қатысушы бiрлестiктер немесе ұйымдар
төмендегi 479-480 т.т. сәйкес конференцияның немесе
ассамблеяның шығындарын өтеуге қатысады.
(ӨЗГ) 479     (4) 476, 477 және 478 т.т. сөз болып отырған жарналар,
тек қана Одақ Мүшелерiне арналған 1/4, 1/8 және 1/16
санды жарна кластарынан тыс (соңғы айрықшылықтың
Электр байланысын дамыту секторына қатысы жоқ),
жоғарыдағы 468 т. орын алған жарна бiрлiктерiнiң
деңгейi негiзiнде еркiн алынады; таңдалып алынған класс
туралы Бас хатшы хабарланады; кез келген бiрлестiк немесе
ұйым кез келген уақытта өздерi бұрын қабылдағаннан жоғары
класс таңдай алады.
(ӨЗГ) 480     (5) Әр Сектордың шығындарын төлеу бойынша жарна көлемi
Одақ Мүшелерiнiң жарналарының 1/5 бiрлiгi болып белгiленедi.
Бұл жарналар Одақтың кiрiсi ретiнде қаралады. Оларға
процент есептеу жоғарыдағы 474 т. ережелерiне сәйкес
жүргiзiледi.
(ӨЗГ) 481     (6) Конференцияның немесе ассамблеяның шығындарын төлеу
бойынша жарна көлемi осы конференцияның немесе ассамблеяның
бюджетiнiң жалпы көлемiн Одақ шығындарын төлеу үшiн
берiлген Мүшелер жарналарының жалпы санына бөлу жолымен
белгiленедi. Бұл жарналар Одақтың кiрiсi ретiнде қаралады.
Оларға процент көлемi жоғарыдағы 474 т. ережелерiне сәйкес
белгiленген, және есеп-шоттар жiберiлгеннен кейiн алпыс күн
өткеннен соң есептеледi.
(ӨЗГ) 482     (7) Жарналар санының азаюы Жарғының 28 бабының тиiстi
ережелерiнде айтылған қағидаларға сәйкес атқарылуы мүмкiн.
(ӨЗГ) 483     (8) Қайсы бiр Сектордың жұмысына қатысудан бастартқан немесе
ондай қатысуды тоқтатқан жағдайда (осы Конвенцияның 240 т.
қараңыз), жарна бас тарту немесе тоқтату күшiне енетiн айдың
соңғы күнiне дейiн төленедi.
(ӨЗГ) 484     5. Жарияланымның сату бағасын Бас хатшы баспа және тарату
шығындары әдетте осы жарияланымдарды сатумен орнына
келтiрiлетiнiн ескерiп айқындайды.

(ИЗМ) 476   (1) Организации, о которых говорится в п.п. 259-262 настоящей
Конвенции, и другие организации международного характера,
участвующие в Полномочной конференции, в Секторе Союза или во
всемирной конференции по между народной электросвязи,
участвуют в покрытии расходов конференций или Сектора в
соответствии с п.п. 479-481 ниже, в зависимости от случая,
если только они не были освобождены Советом на взаимной основе.
(И3М) 477   (2) Объединения или организации, фигурирующие в списках,
упомянутых в п. 237 настоящей Конвенции, участвуют в покрытии
расходов Сектора в соответствии с п.п. 479 и 480 ниже
(ИЗМ) 478   (3) Объединения или организации, фигурирующие в списках,
упомянутых в п. 237 настоящей Конвенции, участвующие в
конференции радиосвязи, всемирной конференции по международной
электросвязи или конференции или ассамблее Сектора, членом
которого они не являются, участвуют в покрытии расходов
конференции или ассамблее в соответствии с п.п. 479 и 481 ниже.
(ИЗМ) 479   (4) Взносы, о которых идет речь в п.п 476, 477 и 478, свободно
выбираются на основе шкалы единиц взносов, содержащейся в п.
468 выше, за исключением классов взносов в 1/4,1/8 и 1/16
единицы, предназначенных исключительно для Членов Союза
(последнее исключение не относится к Сектору развития
электросвязи); Генерального секретаря ставят в известность о
выбранном классе; любое объединение или организация могут в
любое время выбрать класс взносов выше того, который был уже
ими принят.
(ИЗМ) 480   (5) Величина единицы взносов по оплате расходов каждого
Сектора устанавливается в 1/5 единицы взносов Членов Союза.
Эти взносы рассматриваются как доход Союза. Проценты на них
начисляются в соответствии с положениями п. 474 выше.
(ИЗМ) 481   (6) Величина единицы взносов по оплате расходов конференции
или ассамблеи устанавливается путем деления общей величины
бюджета данной конференции или ассамблеи на общее количество
единиц взносов Членов, вносимых для оплаты расходов Союза. Эти
взносы рассматриваются как доход Союза. Проценты на них,
размер которых определен в п. 474 выше, начисляются начиная
с шестидесятого дня после отправки счетов.
(ИЗМ) 482   (7) Уменьшение числа единиц взносов возможно только в
соответствии с принципами, изложенными в надлежащих
положениях статьи 28 Устава.
(ИЗМ) 483   (8) В случае отказа от участия в работе какого-либо Сектора
или прекращения такого участия (см. п. 240 настоящей
Конвенции), взнос выплачивается до последнего дня того месяца,
когда отказ или прекращение вступает в силу.
(ИЗМ) 484   5. Продажная стоимость публикаций определяется Генеральным
секретарем с учетом того, что затраты на печать и рассылку,
как правило, должны возмещаться продажей этих публикаций

(ӨЗГ) 485     6. Одақтың, негiзгi шығындарының орнын толтыруға мүмкiндiк
беретiн, айналым капиталын құрайтын резервтiк қоры және
мүмкiндiгiнше несие алуға бармау үшiн жеткiлiктi нақты
резервi болуға тиiстi Кеңес, Резервтiк қордың көлемiн
алдағы қажеттiлiктердi ескере отырып, жыл сайын белгiлейдi.
Әрбiр екi жылдық бюджет кезеңiнiң аяғында, жұмсалмаған
немесе өсiмге берiлмеген барлық бюджеттiк несиелер
резервтiк қорға салынады. Осы қор туралы басқа егжей-тегжейлi
мәселелер Қаржылық регламентте көрсетiледi.
(ӨЗГ) 486     7. (1) Yйлестiру комитетiмен келiсiлу барысында Бас хатшы
ерiктi түрдегi жарналарды ондай ерiктi жарналарға байланысты
жағдайлар Одақтың мақсаттары мен бағдарламаларына, ал
сондай-ақ конференция қабылдаған бағдарламаларға
және, ерiктi жарналарды қабылдау мен пайдалану бойынша
ерекше ережелерi бар тиiстi Қаржылық регламентке сәйкес
болған кезде ақшалай немесе өнiм түрiнде ала алады.
ӨЗГ-СІЗ 487   (2) Осындай ерiктi жарналар туралы Бас хатшы Кеңеске
ағымдағы қаржылық есеп кезiнде, сондай-ақ әрбiр ерiктi
жарнаға қатысты оның шығу көздерi, ұсынылған пайдалану және
әрекет қимылдары туралы жазылған құжат арқылы хабарлайды.
ТIРКЕМЕ (К)
ӨЗГ 1002      Бақылаушы: осы Конвенцияның тиісті ережелеріне сәйкес:
- Өкiлеттi конференцияның, Сектор конференциясының немесе
жиналысының жұмысына Бiрiккен Ұлттар Ұйымы, Бiрiккен
Ұлттар Ұйымының мамандандырылған мекемесi, Атом энергиясы
бойынша Халықаралық агенттiк, электр байланысының
аймақтық ұйымы немесе серiктiк жүйелердi пайдаланатын
үкiметаралық ұйым кеңесшi дауыс құқымен қатысу үшiн
жiберген,
- Сектор конференциясының немесе жиналысының жұмысына
халықаралық ұйым кеңесшi дауыс құқымен қатысу үшiн
жiберген,
- Yкiмет тарапынан Одақ Мүшесi дауыс беру құқығынсыз
аймақтық конференция жұмысына қатысу үшiн, немесе
- Конвенцияның 229 т.т. көрсетiлген бiрлестiктер немесе
ұйымдар, немесе осындай бiрлестiктерге немесе ұйымдарға
өкiлеттiгi бар, халықаралық ұйымдар, жiберген Тұлға.
______________________________
* Конвенцияның 476-486 тармақтарының нөмiрлерi ғана өзгертiлген.

(ИЗМ) 485   6. Союз должен иметь резервный фонд, составляющий оборотный
капитал, позволяющий покрывать основные расходы и иметь
достаточные наличные резервы, чтобы по возможности не
прибегать к займам. Размеры резервного фонда устанавливаются
ежегодно Советом, исходя из ожидаемых потребностей. В конце
каждого двухлетнего бюджетного периода все бюджетные кредиты,
которые не были израсходованы или вложены, помещаются на
резервный фонд. Другие подробности об этом фонде описываются в
Финансовом регламенте.
(ИЗМ) 486   7. (1) При согласовании с Координационным комитетом
Генеральный секретарь может принимать добровольные взносы
деньгами или натурой при условии, что обстоятельства,
связанные с такими добровольными взносами, соответствуют целям
и программам Союза, а также программам, принятым конференцией
и соответствующим Финансовому регламенту, который содержит
особые положения по принятию и использованию добровольных
взносов.
БЕЗ ИЗМ 487 (2) О таких добровольных взносах Генеральный секретарь
сообщает Совету в финансовом текущем отчете, а также в
документе, где кратко описывается каждый случай происхождения,
предложенного использования и действий, предпринятых в
отношении каждого добровольного взноса.
Приложение (К)
ИЗМ 1002 Наблюдатель: Лицо, направленное:
- Организацией Объединенных Наций, специализированным учреждением Организации Объединенных Наций, Международным агентством по атомной энергии, региональной организацией электросвязи или межправительственной организацией, эксплуатирующей спутниковые системы, для участия в работе Полномочной конференции, конференции или собрания Сектора с правом совещательного голоса,
- международной организацией для участия в работе конференции или
собрания Сектора с правом совещательного голоса,
- правительством Члена Союза для участия без права голоса в работе
региональной конференции, или
- объединением или организацией, указанной п.п. 229 Конвенции, или
организацией международного характера, представляющей такие объединения
или организации,
в соответствии с надлежащими положениями настоящей Конвенции.
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)