Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 қаңтардағы N 68 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 сәуір N 544
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Эстон Республикасы Үкіметінің арасындағы темір жол көлігі саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 қаңтардағы N 68 P010068_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
бірінші вице-министрі Әбдіқалық Зәкірұлы Нәлібаевқа" деген сөздер
"Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі Кәрім
Қажымқанұлы Мәсімовке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2001 года N 68
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года N 544
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2001 года N 68 P010068_ "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Эстонской Республики о сотрудничестве в области железнодорожного транспорта" следующее изменение:
в пункте 3 слова "Налибаева Абдукалыка Закировича - первого
вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить
словами "Масимова Карима Кажимкановича - Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)