Жер қойнауын пайдалану құқығын берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 сәуір N 549
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Беріліп отырған қосымшаға сәйкес жер қойнауын пайдалану құқығына
арналған лицензиялар жер қойнауын пайдалану құқығын беруге байланысты
қайта ресімделсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 25 сәуірдегі
N 549 қаулысына
қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге байланысты қайта
ресімдеуге жататын жер қойнауын пайдалану құқығына
арналған лицензиялардың тізбесі
_____________________________________________________________________
р/с  ! Лицензия нөмірі   ! Бастапқы жер         ! Жаңа жер қойнауын
N   !                   ! қойнауын пайдаланушы !   пайдаланушы
_____________________________________________________________________
1             2                  3                    4
_____________________________________________________________________
1      Сериясы МГ          "Тоғай" жауапкершілігі  "Өркен" жауапкершілігі
1997 жылғы 04.12.     шектеулі серіктестігі   шектеулі серіктестігі
N 565 Д (темір)
_____________________________________________________________________
2      Сериясы ГКИ         "Тоғай" жауапкершілігі  "Өркен" жауапкершілігі
1998 жылғы 29.09.     шектеулі серіктестігі   шектеулі серіктестігі
N 1509
_____________________________________________________________________
3      Сериясы ГКИ         "Тоғай" жауапкершілігі  "Өркен" жауапкершілігі
1998 жылғы 29.09.     шектеулі серіктестігі   шектеулі серіктестігі
N 1510
_____________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О некоторых вопросах передачи права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 549
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переоформить лицензии на право недропользования согласно приложению в связи с передачей права недропользования.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2001 года N 549
Перечень
лицензий на право пользования недрами, подлежащих
переоформлению в связи с передачей права недропользования
---------------------------------------------------------------------------
N  !Номер          !Прежний           !Новый недропользователь
п/п!лицензии       !недропользователь !
---------------------------------------------------------------------------
1 !      2        !         3        !         4
---------------------------------------------------------------------------
1  Серия МГ        Товарищество с     Товарищество с
N 565 Д         ограниченной       ограниченной
(железо) от     ответственностью   ответственностью
04.12.97 года     "Тогай"            "Оркен"
2  Серия ГКИ        Товарищество с     Товарищество с
N 1509 от        ограниченной       ограниченной
29.09.98 года    ответственностью   ответственностью
"Тогай"            "Оркен"
3  Серия ГКИ        Товарищество с      Товарищество с
N 1510 от        ограниченной        ограниченной
29.09.98 года    ответственностью    ответственностью
"Тогай"            "Оркен"
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)