Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 сәуір N 564
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын
ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына мынадай толықтыру
енгізілсін:
Ақмола облысының орталығы қоныс аударуына байланысты босайтын
ғимараттар мен қызметтік үй-жайлардың және оларда орналастырылатын
мемлекеттік органдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 32-жолмен
толықтырылсын:
"32. Ақмола облысы          1126,5        Астана қаласының
бойынша мемлекеттік                       әкімшілігі
мұрағат,
Әуезов көшесі, 43/1                                            ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года N 564
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующее дополнение:
Перечень зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с
передислокацией центра Акмолинской области, и размещаемых в них
государственных органов, дополнить строкой, порядковый номер 32,
следующего содержания:
"32.  Государственный архив            1126,5        Акимат
по Акмолинской области,                        г. Астаны
ул. Ауэзова, 43/1                                   ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)