"Алматы-Өскемен" автомобиль жолына жөндеу жұмыстарын жүргізу және Талдықорған қаласының шегінде Жансүгіров көшесі бойында Қаратал өзені үстіндегі көпірді қалпына келтіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 мамыр N 607
Жалпы пайдаланудағы жергілікті маңызы бар автомобиль жолдары арқылы көлік құралдарының іркіліссіз әрі қауіпсіз қозғалысын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне 2001 жылға арналған бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен "Алматы-Өскемен" автомобиль жолын жөндеуге 60 (алпыс) миллион теңге бөлінсін.
2. Алматы облысының әкіміне 2001 жылға арналған бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Талдықорған қаласының шегінде Жансүгіров көшесі бойында Қаратал өзені
үстіндегі көпірді және оған баратын жолдарды жөндеуге 40 (қырық) миллион
теңге бөлінсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы
Үкіметінің резервінен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды
қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении ремонтных работ по автомобильной дороге "Алматы-Усть-Каменогорск" и восстановлении моста через реку Каратал по улице Джансугурова в черте г. Талдыкорган
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 607
В целях обеспечения бесперебойного и безопасного движения транспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования местного значения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в бюджете на 2001 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов 60 (шестьдесят) миллионов тенге на ремонт автомобильной дороги "Алматы-Усть-Каменогорск".
2. Выделить акиму Алматинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в бюджете на 2001 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов 40 (сорок) миллионов тенге на ремонт моста через реку Каратал по улице Джансугурова в черте г. Талдыкорган и подходов к нему.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств из резерва Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)