Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 мамыр N 621
Қазақстан Республикасының почта саласын оңалту, почта-жинақ жүйесін қалыптастыру және нығайту әрі "Қазпочта" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін басқару тиімділігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттерімен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 P990659_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне"
бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 160-2-жолмен толықтырылсын:
"160-2.   АЛА-003001  "Қазпочта" ААҚ".
2. Осы қаулының атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 621
В целях оздоровления почтовой отрасли, становления и укрепления почтово-сберегательной системы Республики Казахстан и повышения эффективности управления государственным пакетом акций открытого акционерного общества "Казпочта" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности" следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан"
дополнить строкой, порядковый номер 160-2, следующего содержания:
"160-2.              АЛА-003001          ОАО "Казпочта".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)