"Электр энергиясы мен қуаты рыногының қазақстандық операторы" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 мамыр N 628
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Кенжемұрат
Дүкенбаевтың "Электр энергиясы мен қуаты рыногының қазақстандық операторы"
жабық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз
етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "Казахстанский оператор рынка электрической энергии и мощности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2001 года N 628
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Дукенбаева Кенжемурата председателем правления закрытого акционерного общества "Казахстанский оператор рынка электрической
энергии и мощности".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)