Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 мамыр N 629
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"326843054" деген сан "340639252" деген санмен ауыстырылсын;
"78865014" деген сан "84680417" деген санмен ауыстырылсын;
"6745918" деген сан "12189836" деген санмен ауыстырылсын;
"441244491" деген сан "465372466" деген санмен ауыстырылсын;
"27009495" деген сан "31314578" деген санмен ауыстырылсын;
"55800000" деген сан "59177539" деген санмен ауыстырылсын;
"2,2" деген сан "2,1" деген санмен ауыстырылсын;
2) 6-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы және жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру жөніндегі, оның ішінде жергілікті атқарушы органдар мен орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелерін көшіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыруға 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын 2001 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін;
заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық бюджетке түскен бюджеттік алулардың сомасын Қостанай облысының облыстық бюджетіне қайтаруды жүзеге асырсын;";
3) мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) Минералдық тыңайтқыштарды сатып алуға ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялау ережесін 2001 жылғы 30 мамырға дейін мерзімде;
2) 2001 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде:
ұйымдастыру ережесі "Ауыл шаруашылығында лизингті ұйымдастырудың 2001 жылға арналған ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 405 қаулысымен бекітілген бюджеттің қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесін;
ауылдық несие серіктестіктерін кейіннен несиелендіру үшін "Аграрлық несие корпорациясы" жабық акционерлік қоғамына республикалық бюджеттен несие ресурстарын бөлу ережесін;
3) несиелендіру ережесі "2001 жылғы көктемгі дала және егін жинау жұмыстарын жүргізу кезеңінде ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында жергілікті бюджеттерді несиелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 503  P010503_  қаулысымен бекітілген 2001 жылғы көктемгі дала және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесін 2001 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2001 года N 629
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифру "326843054" заменить цифрой "340639252";
цифру "78865014" заменить цифрой "84680417";
цифру "6745918" заменить цифрой "12189836";
цифру "441244491" заменить цифрой "465372466";
цифру "27009495" заменить цифрой "31314578";
цифру "55800000" заменить цифрой "59177539";
цифру "2,2" заменить цифрой "2,1";
2) пункт 6 дополнить абзацами шестым и седьмым следующего содержания:
"в срок до 1 июня 2001 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения о выделении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 года на осуществление мероприятий по переносу административного центра Алматинской области в город Талдыкорган, в том числе по передислокации местных исполнительных органов и территориальных подразделений центральных исполнительных и иных государственных органов;
в установленном законодательством порядке осуществить возврат областному бюджету Костанайской области сумму бюджетных изъятий, поступивших в республиканский бюджет;";
3) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
1) в срок до 30 мая 2001 года внести Правила субсидирования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение минеральных удобрений;
2) в срок до 1 июня 2001 года:
Правила возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств бюджета, правила организации которого утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 405 P010405_ "Об утверждении Правил организации лизинга в сельском хозяйстве на 2001 год";
Правила выделения кредитных ресурсов из республиканского бюджета закрытому акционерному обществу "Аграрная кредитная корпорация" для последующего кредитования сельских кредитных товариществ;
3) в срок до 1 августа 2001 года Правила возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года, правила кредитования которых утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 503 P010503_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов в целях обеспечения сельхозтоваропроизводителей горюче-смазочными материалами на период проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года";

4) Астық қолхаттарын орындауға кепілдік беру қорын құру тәртібі және астық қолхаттарын орындауға кепілдік қорына қатысушы астық қабылдау кәсіпорындарының ең төменгі жарғылық капиталының мөлшері және олардың берілген астық қолхаттары бойынша міндеттемелерін өтеу тәртібі туралы шешімнің жобасын 2001 жылғы 10 тамызға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.";
4) 13-тармақтағы "15 ақпанына" деген сөздер "30 сәуіріне" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) 14-тармақта:
"2001 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1991 жылдан бастап 1998 жылды қоса алғандағы кезеңде Қазақстан Республикасына келген репатрианттардың (оралмандардың) алдындағы тұрғын үймен қамтамасыз ету жөніндегі міндеттемелері бойынша берешекті өтеу үшін шаралар қабылдасын.";
6) мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-тәжірибелік орталығы үшін 65 "Республикалық клиникаларда және ҒЗИ-да мамандандырылған медициналық көмек көрсету" бағдарламасы бойынша 150 000 мың теңге сомасында бюджет ақшасының қосымша бөлінуін көздесін.";
7) 15-тармақтағы "1 ақпанына" деген сөздер "15 мамырына" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) мынадай мазмұндағы 15-1, 15-2 және 15-3-тармақтармен толықтырылсын:
"15-1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі заңдарды жетілдіру және мемлекеттік қызметшілерді құқықтық оқыту жөніндегі қызметті консультациялық және ақпараттық-техникалық қамтамасыз етуге 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген шығыстар жөніндегі есептемелер мен негіздемелерді Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне ұсынсын.
15-2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі тізімдері "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетін өзге де міндетті төлемдері Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикізат секторы ұйымдарының тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369-А P01369A қаулысымен бекітілген ұйымдар мен бюджеттік жіктеме кодтарының ерекшеліктері бөлінісінде Шикізат секторының ұйымдарынан салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің нақты түсімдері жөніндегі ақпаратты ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне дейін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне ұсынсын.
15-3. Алматы облысының әкімі, орталық атқарушы органдар және өзге де мемлекеттік органдар 2001 жылғы 10 мамырға дейінгі мерзімде және 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру жөніндегі, оның ішінде жергілікті атқарушы органдар мен орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелерін көшіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыруға қажетті есептеулер мен негіздемелерді Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне ұсынсын.";

4) в срок до 10 августа 2001 года проект решения о порядке образования фонда гарантирования исполнения зерновых расписок и размере минимального уставного капитала хлебоприемных предприятий - участников фонда гарантирования исполнения зерновых расписок и порядке погашения их обязательств по выданным зерновым распискам.";
4) в пункте 13 слова "15 февраля" заменить словами "30 апреля";
5) в пункте 14:
слова "в срок до 1 февраля 2001 года" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"принять меры для погашения задолженности по обязательствам по обеспечению жильем перед репатриантами (оралман), прибывшими в Республику Казахстан в период с 1991 по 1998 годы.";
6) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения предусмотреть дополнительное выделение бюджетных денег в сумме 150 000 тыс. тенге по программе 65 "Специализированная медицинская помощь в республиканских клиниках и НИИ" для Республиканского научно-практического центра медико-социальных проблем наркомании.";
7) в пункте 15 слова "1 февраля" заменить словами "15 мая";
8) дополнить пунктами 15-1, 15-2 и 15-3 следующего содержания:
"15-1. Министерству юстиции Республики Казахстан представить в Министерство финансов Республики Казахстан расчеты и обоснования по расходам, предусмотренным в республиканском бюджете на 2001 год на консультационное и информационно-техническое обеспечение деятельности по совершенствованию законодательства и правовому обучению государственных служащих.
15-2. Министерству государственных доходов Республики Казахстан ежемесячно до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство финансов Республики Казахстан информацию по фактическим поступлениям налоговых и иных обязательных платежей в бюджет в разрезе организаций сырьевого сектора, перечни которых утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан", по спецификам кодов бюджетной классификации.
15-3. Акиму Алматинской области, центральным исполнительным и иным государственным органам в срок до 10 мая 2001 года в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год, представить в Министерство финансов Республики Казахстан необходимые расчеты и обоснования на осуществление мероприятий по переносу административного центра Алматинской области в город Талдыкорган, в том числе по передислокации местных исполнительных органов и территориальных подразделений центральных исполнительных, и иных государственных органов.";

|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |     276
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|     276
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби          |     276
|        |біліктілігін арттыру                                  |
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |   25424
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |   25424
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Кәсіби даярлау училищесі                              |   25424
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |   29410
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|   29410
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби          |   29410
|        |біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау     |
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|     414
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |     414
|        |және қайта даярлау                                    |
|       6|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін        |     414
|        |арттыру және қайта даярлау                            |
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |    1883
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|    1883
|        |және қайта даярлау                                    |
|       5|Мемлекеттік қызметкерлердің кәсіби біліктілігін       |    1883
|        |арттыру                                               |
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |   22802
|        |министрлігі                                           |
|    45  |Азаматтық авиация мамандарының біліктілігін арттыру   |   22802
|        |және қайта даярлау                                    |
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |     380
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|     380
|        |және қайта даярлау                                    |
|       6|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін        |     380
|        |арттыру және қайта даярлау                            |
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі    2700
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру|    2700
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік кіріс министрлігі органдарының кәсіби     |    2700
|        |біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау     |

104          Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан      276
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                276
30   Повышение квалификации для выполнения государственных
функций                                               276
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан   25 424
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                             25 424
30   Училище профессиональной подготовки                25 424
204          Министерство иностранных дел Республики Казахстан  29 410
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                             29 410
30   Повышение квалификации и переподготовка кадров для
выполнения государственных функций                 29 410
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                             414
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                414
6    Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            414
213          Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                1 883
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                              1 883
5    Повышение квалификации государственных служащих     1 883
215          Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                          22 802
45       Повышение квалификации и переподготовка специалистов
гражданской авиации                                22 802
218          Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан                 380
10      Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                380
6    Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            380
219          Министерство государственных доходов Республики
Казахстан                                           2 700
10      Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                              2 700
30   Повышение квалификации и переподготовка кадров
органов Министерства государственных доходов        2 700

|      34|Метеостанция-3 ұстау                                  |Ұстауда
|      35|Республикалық дағдарыс орталығы                       |Ұстауда
|    32  |Селден қорғау объектілерін пайдалану және дамыту      |
|      30|"Қазселденқорғау"                                     |Ұстауда
|      31|Селденқорғау объектілерін дамыту                      |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    33  |Арнайы мақсаттағы объектілердің құрылысы              |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    34  |Тікұшақтарды пайдалану                                |Іс-шаралар
|    78  |Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі       |Мем.
|        |бағдарламаны іске асыру                               |тапсырыс
|    79  |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |Іс-шаралар
|3       |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                      |
|  1     |Құқық қорғау қызметі                                  |
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |
|    1   |Әкімшілік шығыстар                                    |
|       1|Орталық органның аппараты                             |Ұстауда
|       2|Аумақтық органдардың аппараттары                      |Ұстауда
|      31|Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты          |Ұстауда
|      32|Қылмыстық-атқару жүйесі аумақтық органдарының         |Ұстауда
|        |аппараттары және бөлімшелері                          |
|    4   |Тергеу ісінде адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу        |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    14  |Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де |Іс-шаралар
|        |көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы |
|    21  |Республикалық деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және  |
|        |қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету                 |
|      30|Ішкі әскерлердің құрамалары және бөлімдері            |Ұстауда
|    31  |Сотталғандарды және тергеуге-қамауға алынған          |
|        |адамдарды ұстау                                       |
|      30|Түзеу мекемелері                                      |Ұстауда
|      31|Тергеу изоляторлары                                   |Ұстауда
|    35  |Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен |Мем.
|        |жеке куәліктерін дайындау                             |тапсырыс
|    36  |Материалдық-техникалық базаны нығайту                 |
|      30|Министрліктің әкімшілік ғимаратының құрылысы және оны |Мем.
|        |жарақтандыру                                          |тапсырыс
|      31|"Алатау" спорт сарайының құрылысы мен жарақтандырылуы |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    39  |Жедел-іздестіру қызметі                               |
|      30|Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметі       |Ұстауда
|      31|Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының жедел-іздестіру  |Ұстауда
|        |қызметі                                               |
|    42  |Тергеу изоляторлары мен түзеу мекемелерін салу, оларды|
|        |жаңарту және күрделі жөндеу                           |
|      30|Тергеу изоляторларын салу, оларды қайта құру және     |Мем.
|        |күрделі жөндеу                                        |тапсырыс
|      31|Еңбекпен түзеу мекемелерін салу, оларды қайта құру    |Мем.
|        |және күрделі жөндеу                                   |тапсырыс
|    43  |Іс жүргізу шығындарының орнын толтыру                 |Іс-шаралар
|    45  |Үкіметтік мекемелер мен дипломатиялық өкілдіктерді    |Мем.
|        |қорғау                                                |тапсырыс
|  618   |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі   |
|    1   |Әкімшілік шығыстар                                    |
|       1|Орталық органның аппараты                             |Ұстауда
|       2|Аумақтық органдардың аппараттары                      |Ұстауда
|    3   |Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                   |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|  2     |Құқықтық қызмет                                       |
|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          |
|    1   |Әкімшілік шығыстар                                    |
|       1|Орталық органның аппараты                             |Ұстауда
|       2|Аумақтық органдардың аппараттары                      |Ұстауда
|    32  |Сот сараптамаларын жүргізу                            |
|      30|Сот сараптамасы орталығы                              |Ұстауда
|    33  |Халыққа азаматтық хал актілерін тіркеу жөнінде заң    |
|        |қызметін көрсету                                      |
|      30|Аудандық АХАЖ-дар                                     |Ұстауда
|    34  |Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                    |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    36  |Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау                  |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    37  |Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу      |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|    39  |Құқықтық реформа                                      |
|      30|Заңдарды жетілдіру және мемлекеттік қызметшілерді     |Мем.
|        |құқықтық оқыту жөніндегі қызметті консультациялық және|тапсырыс
|        |ақпаратты-техникалық қамтамасыз ету                   |
|      80|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру             |Инв.
|        |                                                      |жобалар
|    43  |Авторлық құқық туралы заңдарды, интеллектуалдық меншік|Іс-шаралар
|        |жөніндегі халықаралық шарттар мен конвенцияларды іске |
|        |асыру жөніндегі жиынтық бағдарлама                    |
|    79  |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |Іс-шаралар
|3       |Сот қызметі                                           |
|  501   |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты                |
|    1   |Әкімшілік шығыстар                                    |
|       1|Орталық органның аппараты                             |Ұстауда
|      30|Қазақстан Республикасының Жоғары Соты жанындағы Сот   |Ұстауда
|        |әкімшілігі жөніндегі комитетінің аппараты             |
|      31|Облыстардағы, Астана мен Алматы қалаларындағы әкімшілер Ұстауда
|   32   |Сот төрелігін жүзеге асыру                            |
|      33|Жергілікті соттар                                     |Ұстауда
|    39  |Құқықтық реформа                                      |
|      80|Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру             |Инв.жоба.
|        |                                                      |лар
|4       |Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету жөніндегі |
|        |қызмет                                                |
|  502   |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы           |
|    1   |Әкімшілік шығыстар                                    |
|       1|Орталық органның аппараты                             |Ұстауда
|       2|Аумақтық органдардың аппараттары                      |Ұстауда
|    30  |Қылмыстық және жедел есептерді жүргізу                |
|      30|Құқықтық статистика және ақпарат орталығы             |Ұстауда
|    31  |Әкімшілік ғимараттың құрылысын аяқтау                 |Мем.
|        |                                                      |тапсырыс
|5       |Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін|
|        |қамтамасыз ету жөніндегі қызмет                       |
|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          |
|    49  |Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің    |Іс-шаралар
|        |мемлекеттік бағдарламасы                              |
|  410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті |

34 Содержание Метеостанции-3                           Содержание
35 Республиканский кризисный центр                     Содержание
32   Эксплуатация и развитие объектов селезащиты
30 "Казселезащита"                                     Содержание
31 Развитие объектов селезащиты                         Гос.заказ
33   Строительство объектов специального назначения       Гос.заказ
34   Эксплуатация вертолетов                            Мероприятия
78   Реализация программы по информатизации
государственных органов                              Гос.заказ
79   Выполнение функций лицензиаров                     Мероприятия
3           Общественный порядок и безопасность
1         Правоохранительная деятельность
201     Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
1    Административные расходы
1  Аппарат центрального органа                         Содержание
2  Аппараты территориальных органов                    Содержание
31 Аппарат Комитета уголовно-исполнительной системы    Содержание
32 Аппараты и подразделения территориальных органов
уголовно-исполнительной системы                     Содержание
4     Оплата труда адвокатов на следствии                  Гос.заказ
14    Государственная программа борьбы с терроризмом и
иными проявлениями экстремизма и сепаратизма       Мероприятия
21    Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне
30 Соединения и части внутренних войск                Содержание
31    Содержание осужденных и следственно-
арестованных лиц
30 Исправительные учреждения                          Содержание
31 Следственные изоляторы                             Содержание
35    Изготовление паспортов и удостоверений личности
граждан Республики Казахстан                        Гос.заказ
36    Укрепление материально-технической базы
30 Строительство и оснащение административного
здания министерства                                 Гос.заказ
31 Строительство и оснащение Дворца спорта "Алатау"    Гос.заказ
39    Оперативно-розыскная деятельность
30 Оперативно-розыскная деятельность органов
внутренних дел                                     Содержание
31 Оперативно-розыскная деятельность органов
уголовно-исполнительной системы                    Содержание
42    Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт следственных изоляторов и исправительных
учреждений
30 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт
следственных изоляторов                             Гос.заказ
31 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт
исправительных учреждений                           Гос.заказ
43    Возмещение процессуальных издержек                Мероприятия
45    Охрана правительственных учреждений и
дипломатических представительств                    Гос.заказ
618     Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
1    Административные расходы
1  Аппарат центрального органа                         Содержание
2  Аппараты территориальных органов                    Содержание
3    Информационно-вычислительное обслуживание            Гос.заказ
2        Правовая деятельность
221     Министерство юстиции Республики Казахстан
1    Административные расходы
1  Аппарат центрального органа                         Содержание
2  Аппараты территориальных органов                    Содержание
32   Проведение судебных экспертиз
30 Центр судебной экспертизы                           Содержание
33   Оказание юридических услуг населению по
регистрации актов гражданского состояния
30 Районные ЗАГСы                                      Содержание
34   Обеспечение правовой информацией                     Гос.заказ
36   Защита интересов государства в судах                 Гос.заказ
37   Оплата труда адвокатов за участие в суде             Гос.заказ
39   Правовая реформа
30 Консультационное и информационно-техническое
обеспечение деятельности по совершенствованию
законодательства и правовому обучению
государственных служащих                             Гос.заказ
80 Реализация проекта за счет внешних займов          Инв. проект
43   Сводная программа по реализации законодательства
об авторском праве, международных договоров и
конвенции по интеллектуальной собственности        Мероприятия
79   Выполнение функций лицензиаров                     Мероприятия
3         Судебная деятельность
501     Верховный Суд Республики Казахстан
1   Административные расходы
1  Аппарат центрального органа                         Содержание
30 Аппарат Комитета по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан             Содержание
31 Администраторы в областях, городах Астаны и Алматы  Содержание
32   Отправление правосудия
33 Местные суды                                        Содержание
39   Правовая реформа
80 Реализация проекта за счет внешних займов           Инв. проект
4         Деятельность по обеспечению законности и
правопорядка
502     Генеральная Прокуратура Республики Казахстан
1   Административные расходы
1 Аппарат центрального органа                         Содержание
2 Аппараты территориальных органов                    Содержание
30   Ведение криминального и оперативного учетов
30 Центр правовой статистики и информации              Содержание
31   Завершение строительства административного
здания                                               Гос.заказ
5         Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства
221     Министерство юстиции Республики Казахстан
49   Государственная программа борьбы с наркоманией
и наркобизнесом                                    Мероприятия
410     Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан