Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын сенімгерлік басқару туралы шарт туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 мамыр N 655
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын
сенімгерлік басқару туралы шарт жобасы (бұдан әрі - шарт) мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан шартқа қол қою Қазақстан
Республикасының Қаржы министрі Мәжит Төлеубекұлы Есенбаевқа тапсырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О договоре о доверительном управлении Национальным фондом Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 655
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый проект договора о доверительном управлении
Национальным фондом Республики Казахстан (далее - договор).
2. Поручить подписание договора от имени Правительства Республики
Казахстан Министру финансов Республики Казахстан Есенбаеву Мажиту
Тулеубековичу.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)