"Қапланбек" өткізу бекетін ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 мамыр N 669
Өзбекстан Республикасымен сауда-экономикалық қарым-қатынастарды және мәдени байланыстарды одан әрі кеңейту, басқа мемлекеттерден жүк пен жолаушы ағынын ұлғайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.01.11. N 62
қаулысымен. P020062_
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитетімен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметімен (келісім бойынша) бірлесе отырып, осы қаулыдан туындайтын іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі көрсетілген
өткізу бекетінің ашылуы және Қазақстан Республикасының мемлекеттік
шекарасы арқылы азаматтарды, көлік құралдарын, жүктер мен өзге де мүлікті
өткізу тәртібі туралы ақпаратты мүдделі шетел мемлекеттерінің
өкілдіктеріне белгіленген тәртіппен жеткізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об организации пункта пропуска "Капланбек"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 669
В целях дальнейшего расширения торгово-экономических отношений и культурных связей с Республикой Узбекистан, увеличения грузопассажирского потока из других государств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 января 2002 г. № 62)
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан совместно с Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) осуществить мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан довести в установленном порядке до сведения представительств заинтересованных иностранных государств информацию об открытии указанного пункта пропуска и порядке перемещения граждан, транспортных средств, грузов и иного имущества через государственную границу Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан