"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" заң жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 мамыр N 684
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 қаңтардағы N 117
P010117_
қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіндегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы
Z980278_
Заңының күші жойылды деп тану туралы" заң жобасы қайтарылып
алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об отзыве законопроекта "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О племенном животноводстве" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2001 года N 684
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан P010117_ "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан Z980278_ "О племенном животноводстве", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 117.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)