Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 сәуірдегі N 478 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 мамыр N 706
"Сақтандыру қызметі туралы" 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан
Республикасы
Z000126_
Заңының қабылдануына байланысты Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында сақтандыру қызметін
лицензиялау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1996 жылғы 19 сәуірдегі N 478
P960478_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 17, 141-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1996 года N 478
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 706
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года Z000126_ "О страховой деятельности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1996 года N 478 P960478_ "Об утверждении Положения о лицензировании страховой деятельности на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 17, ст. 141).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)