Қазақстан-түрік үкіметаралық экономикалық комиссиясының екінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 мамыр N 727
Қазақстан Республикасы мен Түрік Республикасы арасындағы өзара тиімді ынтымақтастықты одан әрі дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2001 жылғы 5-7 маусымда Астана қаласында Қазақстан-түрік үкіметаралық экономикалық комиссиясының (бұдан әрі - Комиссия) екінші мәжілісі өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған Комиссияның екінші мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, мемлекеттік органдары (келісім бойынша) және өзге де мүдделі ұйымдар Жоспарда көзделген тапсырмалардың орындалуы жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2001 жылға
арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша
көзделген қаражаттың есебінен Комиссияның екінші мәжілісін өткізуге
арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 29 мамырдағы
N 727 қаулысымен
бекітілген
2001 жылғы 5-7 маусымда Астана қаласында Қазақстан-түрік
үкіметаралық экономикалық комиссиясының екінші мәжілісін дайындау
және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!  Ұйымдастыру іс-шаралары   ! Орындау !     Орындауға жауаптылар
!                            ! мерзімі !
---------------------------------------------------------------------------
1 !             2              !    3    !                4
---------------------------------------------------------------------------
1   Қазақстан-түрік үкіметаралық  2001     Сыртқы істер министрлігі
экономикалық комиссиясының    жылғы    (шақыру), Білім және ғылым
екінші мәжілісіне (бұдан әрі  29 мамыр министрлігі, Ауыл шаруашылығы
- мәжіліс) қатысушылардың              министрлігі, Көлік және
қазақстандық бөлігінің                 коммуникациялар министрлігі,
құрамы (Комиссия мүшелері              Еңбек және халықты әлеуметтік
және шақырылған адамдар)               қорғау министрлігі, Энергетика
жөнінде Қазақстан                      және минералдық ресурстар
Республикасының Үкіметіне              министрлігі, Экономика және
ұсыныстар енгізу және                  сауда министрлігі, Мемлекеттік
мәжілістің күн тәртібінің              кіріс министрлігі, Қаржы
жобасын пысықтау                       министрлігі, Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі, Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Статистика
жөніндегі агенттігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сауда-өнеркәсіп палатасы
(келісім бойынша), "Қазақстан
Эксимбанкі" ЖАҚ (келісім
бойынша), "Қазақойл" ҰМК" ЖАҚ
(келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" МТҰҚ" (келісім
бойынша), Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
2   Түрік делегациясының          2001     Сыртқы істер министрлігі,
келу бағдарламасының          жылғы    Астана қаласының әкімі
жобасын енгізу                30 мамыр
---------------------------------------------------------------------------
3   Түрік делегациясы мүшелерінің 2001     Сыртқы істер министрлігі,
орналасуын, тамақтануын және  жылғы    Қазақстан Республикасы
оларға көліктік қызмет        5-7      Президентінің Іс Басқармасы
көрсетілуін қамтамасыз ету    маусым   (келісім бойынша),
Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
4   Алматы және Астана қалала.    2001     Сыртқы істер министрлігі,
рының әуежайларында түрік     жылғы    Алматы қаласының әкімі,
делегациясын күтіп алуды      4-8      Астана қаласының әкімі,
және шығарып салуды           маусым   Қазақстан Республикасы
ұйымдастыру                            Президентінің Іс Басқармасы
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
5   Түрік делегациясы мүшелерінің 2001     Қазақстан Республикасының
әуежайларда, тұратын және     жылғы    Ішкі істер министрлігі
баратын жерлерде қауіпсізді.  4-8
гін және еріп жүруді          маусым
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
6   Қазақстан Республикасы        2001     Сыртқы істер министрлігі
Премьер-Министрінің орын.     жылғы    (шақыру), Білім және ғылым
басары И.Н. Тасмағамбетовтың  29 мамыр министрлігі, Ауыл шаруашылығы
мәжілістегі сөзінің жобасын.           министрлігі, Көлік және
Түркияның саяси және                   коммуникациялар министрлігі,
экономикалық жағдайы, екі              Еңбек және халықты әлеуметтік
жақты қатынастардың жай-күйі           қорғау министрлігі, Энергетика
және перспективалары туралы            және минералдық ресурстар
анықтама материалды Қазақстан          министрлігі, Экономика және
Республикасының Үкіметіне              сауда министрлігі, Қаржы
енгізу                                 министрлігі, Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі, Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Статистика
жөніндегі агенттігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының
Сауда-өнеркәсіп палатасы
(келісім бойынша), "Қазақстан
Эксимбанкі" ЖАҚ (келісім
бойынша), "Қазақойл" ҰМК" ЖАҚ
(келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" МТҰҚ" (келісім
бойынша), Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
7   Түрік делегациясының алдын-   2001     Білім және ғылым
ала танысуы үшін мәжілістің   жылғы    министрлігі, Ауыл шаруашылығы
қазақстандық қатысушылары     29 мамыр министрлігі, Көлік және
сөздерінің тезистерін қазақ,           коммуникациялар министрлігі,
орыс және ағылшын тілдерінде           Еңбек және халықты әлеуметтік
дайындау және Қазақстан                қорғау министрлігі, Энергетика
Республикасының Сыртқы істер           және минералдық ресурстар
министрлігіне енгізу                   министрлігі, Экономика және
сауда министрлігі, Қазақстан
Республикасының Статистика
жөніндегі агенттігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөніндегі агенттігі,
"Қазақстан Эксимбанкі" ЖАҚ
(келісім бойынша), "Қазақойл"
ҰМК" ЖАҚ (келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" МТҰҚ" (келісім
бойынша), Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
8   Шағын комиссиялардың жұмыс    2001
регламенті бойынша, құрамы,   жылғы
шағын комиссиялардың          29 мамыр
жетекшілері және олардың
өткізілу орны бойынша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне
ұсыныстар енгізу:

О проведении второго заседания Межправительственной казахстанско-турецкой экономической комиссии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 727
В целях дальнейшего развития взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Турецкой Республикой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 5-7 июня 2001 года в городе Астане второе заседание Межправительственной казахстанско-турецкой экономической комиссии (далее - Комиссия).
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению второго заседания Комиссии (далее - План).
3. Центральным и местным исполнительным органам, государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и иным заинтересованным организациям принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение второго заседания Комиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
5. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2001 года N 727
План
мероприятий по подготовке и проведению второго заседания
Межправительственной казахстанско-турецкой экономической
комиссии 5-7 июня 2001 года в г.Астане
___________________________________________________________________________
N !Организационные мероприятия! Срок !     Ответственные за исполнение   !
п/п!                           !испол-!                                   !
!                           !нения !                                   !
___!___________________________!______!___________________________________!
1 !              2            !   3  !                  4                !
___!___________________________!______!___________________________________!
1  Внести предложения в        29     Министерство иностранных дел (созыв)
Правительство Республики    мая    Министерство образования и науки,
Казахстан по составу        2001   Министерство сельского хозяйства,
казахстанской части         года   Министерство транспорта и коммуника-
участников (члены Комиссии         ций, Министерство труда и социальной
и приглашенные лица) на            защиты населения, Министерство
втором заседании Межправи-         энергетики и минеральных ресурсов,
тельственной казахстанско-         Министерство экономики и торговли,
турецкой экономической             Министерство государственных
комиссии (далее - заседание)       доходов, Министерство финансов,
и проработать проект               Министерство природных ресурсов и
повестки дня заседания             охраны окружающей среды,Министерство
культуры, информации и общественного
согласия, Агентство Республики
Казахстан по статистике, Агентство
Республики Казахстан по регулирова-
нию естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса, Агентство Республики
Казахстан по туризму и спорту,
Национальный Банк Республики
Казахстан (по согласованию),
Торгово-промышленная палата
Республики Казахстан (по согласова-
нию), ЗАО "Эксимбанк Казахстан" (по
согласованию), ЗАО "ННК "Казахойл"
(по согласованию), ЗАО "НКТН
"КазТрансОйл" (по согласованию),
аким города Астаны
2  Внести проект программы     30     Министерство иностранных дел, аким
пребывания турецкой         мая    города Астаны
делегации                   2001
года
3  Обеспечить питание,         5-7    Министерство иностранных дел,
размещение и транспортное   июня   Управление Делами Президента
обслуживание членов         2001   Республики Казахстан (по согласова-
турецкой делегации          года   нию), аким города Астаны
4  Организовать встречу и      4-8    Министерство иностранных дел, аким
проводы турецкой делегации  июня   города Алматы, аким города Астаны,
в аэропортах городов        2001   Управление Делами Президента
Алматы и Астаны             года   Республики Казахстан (по
согласованию)
5  Обеспечить безопасность и   4-8    Министерство внутренних дел
сопровождение членов        июня   Республики Казахстан
турецкой делегации в        2001
аэропортах, местах          года
проживания и посещения
6  Внести в Правительство      29     Министерство иностранных дел (созыв)
Республики Казахстан        мая    Министерство образования и науки,
проект выступлений          2001   Министерство сельского хозяйства,
Заместителя Премьер-        года   Министерство транспорта и
Министра Республики                коммуникаций, Министерство труда и
Казахстан Тасмагамбетова           социальной защиты населения,
И.Н. на заседании,                 Министерство энергетики и
справочный материал о              минеральных ресурсов, Министерство
политическом и экономи-            экономики и торговли, Министерство
ческом положении Турции,           финансов, Министерство государст-
состоянии и перспективах           венных доходов, Министерство
двухсторонних отношений            культуры, информации и общественного
согласия, Агентство Республики
Казахстан по статистике, Агентство
Республики Казахстан по регулиро-
ванию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса, Агентство Республики
Казахстан по туризму и спорту,
Торгово-промышленная палата
Республики Казахстан (по согласова-
нию), ЗАО "Эксимбанк Казахстан" (по
согласованию), ЗАО "ННК "Казахойл"
(по согласованию), ЗАО "НКТН
"КазТрансОйл" (по согласованию),
аким города Астаны
7  Подготовить и внести в      29     Министерство образования и науки,
Министерство иностранных    мая    Министерство сельского хозяйства,
дел Республики Казахстан    2001   Министерство транспорта и
тезисы выступлений казахс-  года   коммуникаций, Министерство труда и
танских участников                 социальной защиты населения,
заседания на казахском,            Министерство энергетики и
русском и английском               минеральных ресурсов, Министерство
языках для предварительного        экономики и торговли, Агентство
ознакомления турецкой              Республики Казахстан по статистике,
делегации                          Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса,
Агентство Республики Казахстан по
туризму и спорту, ЗАО "Эксимбанк
Казахстан" (по согласованию), ЗАО
"ННК "Казахойл" (по согласованию),
ЗАО "НКТН "КазТрансОйл" (по
согласованию), аким города Астаны
8  Внести предложения в        29
Министерство иностранных    мая
дел Республики Казахстан    2001
по регламенту работы        года
подкомиссий, по составу
руководителей подкомиссий
и их месту проведения:

1) қазақстан-түрік аралас              Қазақстан Республикасының Көлік
көліктік шағын                         және коммуникациялар
комиссиясының екінші                   министрлігі
мәжілісі;
2) ауыл шаруашылығы                    Қазақстан Республикасының Ауыл
мәселелері жөніндегі                   шаруашылығы министрлігі
қазақстан-түрік аралас
шағын комиссиясының екінші
мәжілісі;
3) әлеуметтік мәселелер                Қазақстан Республикасының Еңбек
жөніндегі қазақстан-түрік              және халықты әлеуметтік қорғау
ведомствоаралық шағын                  министрлігі
комиссиясының екінші
мәжілісі;
4) қазақстан-түрік іскерлік            Қазақстан Республикасының Сауда-
кеңесінің төртінші мәжілісі            өнеркәсіп палатасы
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
9   Комиссияның екінші мәжілісі   2001     Сыртқы істер министрлігі
хаттамасының жобасын дайындау жылғы    (шақыру),
1        Білім және ғылым
маусым   министрлігі, Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Көлік және
коммуникациялар министрлігі,
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі, Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлігі, Экономика және
сауда министрлігі, Қазақстан
Республикасының Статистика
жөніндегі агенттігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сауда-өнеркәсіп палатасы
(келісім бойынша),
"Қазақстан Эксимбанкі" ЖАҚ
(келісім бойынша), "Қазақойл"
ҰМК" ЖАҚ (келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" МТҰҚ" (келісім
бойынша), Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
10  2001 жылға арналған           2001     Сыртқы істер министрлігі,
республикалық бюджетте        жылғы    Қазақстан Республикасы
"Өкілдік шығыстар"            29       Президентінің Іс Басқармасы
бағдарламасы бойынша          мамыр    (келісім бойынша)
көзделген қаражаттың есебінен
осы іс-шараны өткізуге
байланысты шығыстарға ақы
төлеу жөнінде сметаның
жобасын түзу:
1) дыбыс күшейтуге және
ілеспе аудармаға арналған
аппаратурамен, сондай-ақ
кеңес тауарларымен қамтамасыз
ете отырып, мәжілісті
өткізуге арналған залды
жалдау;
2) Қазақстан Республикасының
Үкіметі атынан ресми кешкі
қонақ асын ұйымдастыру;
3) мәжілісті өткізу кезінде
үш кофе-брейкті ұйымдастыру;
4) Комиссияның түрік
бөлігінің мүшелері үшін
ескерткіш сыйлықтар мен
жарнама-ақпараттық
материалдарды дайындау
---------------------------------------------------------------------------
11  "Қазақстан Республикасының    2001     Қазақстан Республикасының Табиғи
Табиғи монополияларды реттеу, жылғы    монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және    30       бәсекелестікті қорғау және шағын
шағын бизнесті қолдау         мамыр    бизнесті қолдау жөніндегі
жөніндегі агенттігі мен                агенттігі
Түркия Республикасының
Өнеркәсіп және сауда
министрлігі жанындағы Шағын
және орта бизнесті
кәсіпорындарды дамыту және
қолдау жөніндегі ұйым
(KOSGEB) арасындағы Өзара
түсіністік туралы меморандум"
жасасу мүмкіндігі туралы
Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ұсыныс енгізу
---------------------------------------------------------------------------
12  Комиссия мәжілісінің ашылуы   2001     Қазақстан Республикасының
мен жабылуына, оның ішінде    жылғы    Сыртқы істер министрлігі,
мәжілістің қорытындысы        5-7      Қазақстан Республикасының
бойынша баспасөз-             маусым   Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
конференциясын өткізуге                келісім министрлігі
баспасөзді шақыра отырып,
Комиссия мәжілісінің
ақпараттық жария етілуін
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
13  Түрік делегациясының          2001     Қазақстан Республикасының
басшысын шағын құрамда ҚР     жылғы    Сыртқы істер министрлігі,
Премьер-Министрі Қ.К.         5-7      Қазақстан Республикасының
Тоқаевпен, ҚР Премьер-        маусым   Экономика және сауда министрлігі
Министрінің орынбасары
И.Н. Тасмағамбетовпен,
Экономика және сауда
министрі Ж.Ә. Құлекеевпен,
Сыртқы істер министрі
Е.Ә. Ыдырысовпен
кездесулерін ұйымдастыру
---------------------------------------------------------------------------
14  Мәжіліс жұмысының қорытындысы 2001     Сыртқы істер министрлігі
туралы есеп дайындау және іс- жылғы    (шақыру),
шаралар жоспары бойынша       маусым   Білім және ғылым
Қазақстан Республикасының              министрлігі, Ауыл шаруашылығы
Үкіметіне ұсыныс енгізу                министрлігі, Көлік және
коммуникациялар министрлігі,
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі, Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлігі, Экономика және
сауда министрлігі, Қаржы
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Статистика
жөніндегі агенттігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының
Сауда-өнеркәсіп палатасы
(келісім бойынша),
"Қазақстан Эксимбанкі" ЖАҚ
(келісім бойынша), "Қазақойл"
ҰМК" ЖАҚ (келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" МТҰҚ" (келісім
бойынша), Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

1) второе заседание                Министерство транспорта и
смешанной казахстанско-            коммуникаций Республики Казахстан
турецкой транспортной
подкомиссии;
2) второе заседание                Министерство сельского хозяйства
смешанной казахстанско-            Республики Казахстан
турецкой подкомиссии по
сельскохозяйственным
вопросам;
3) второе заседание                Министерство труда и социальной
межведомственной                   защиты населения Республики
казахстанско-турецкой              Казахстан
подкомиссии по социальным
вопросам;
4) четвертое заседание             Торгово-промышленная палата Респуб-
казахстанско-турецкого             лики Казахстан (по согласованию)
делового совета
9  Подготовить проект           1     Министерство иностранных дел(созыв),
Протокола  второго          июня   Министерство образования и науки,
заседания Комиссии          2001   Министерство сельского хозяйства,
года   Министерство транспорта и
коммуникаций, Министерство труда и
социальной защиты населения,
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов, Министерство
экономики и торговли, Агентство
Республики Казахстан по статистике,
Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса, Агентство
Республики Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), Торгово-промышленная
палата Республики Казахстан (по
согласованию), ЗАО "Эксимбанк
Казахстан" (по согласованию),
ЗАО "ННК "Казахойл" (по
согласованию), ЗАО "НКТН
"КазТрансОйл" (по согласованию),
аким города Астаны
10  Составить проект сметы      29     Министерство иностранных дел,
по оплате расходов,         мая    Управление Делами Президента
связанных с проведением     2001   Республики Казахстан (по
данного мероприятия за      года   согласованию)
счет средств, предусмот-
ренных в республиканском
бюджете 2001 года на
"Представительские
расходы":
1) аренда зала для
проведения заседания с
обеспечением аппаратуры
для звукового усиления и
синхронного перевода, а
также канцелярских товаров;
2) организация официального
ужина от имени
Правительства Республики
Казахстан;
3) организация трех кофе-
брейков во время проведения
заседания;
подготовить памятные
подарки и рекламно-
информационные материалы
для членов турецкой части
Комиссии
11  Внести предложения в        30     Агентство Республики Казахстан по
Правительство Республики    мая    регулированию естественных
Казахстан о возможности     2001   монополий, защите конкуренции и
заключения "Меморандума о   года   поддержке малого бизнеса
взаимопонимании между
Агентством Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий,
защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса и
Организацией по развитию и
поддержке предприятий малого
и среднего бизнеса (KOSGEB)
при Министерстве промышлен-
ности и торговли Турецкой
Республики"
12  Обеспечить информационное   5-7    Министерство иностранных дел
освещение заседания         июня   Республики Казахстан, Министерство
Комиссии с приглашением     2001   культуры, информации и общественного
прессы на открытие и        года   согласия Республики Казахстан
закрытие заседания
Комиссии, в том числе
проведение пресс-конференции
по итогам заседания
13  Организовать встречи        5-7    Министерство иностранных дел
главы турецкой делегации    июня   Республики Казахстан, Министерство
в узком составе с Премьер-  2001   экономики и торговли Республики
Министром Республики        года   Казахстан
Казахстан Токаевым К.К.,
Заместителем Премьер-
Министра
Тасмагамбетовым И.Н.,
Министром экономики и
торговли РК Кулекеевым Ж.А.,
Министром иностранных дел
Идрисовым Е.А.
14  Подготовить отчет об        июнь   Министерство иностранных дел(созыв)
итогах работы заседания     2001   Министерство образования и науки,
и внести предложения по     года   Министерство сельского хозяйства,
плану мероприятий в                Министерство транспорта и
Правительство Республики           коммуникаций, Министерство труда и
Казахстан                          социальной защиты населения,
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов, Министерство
экономики и торговли, Министерство
финансов, Агентство Республики
Казахстан по статистике, Агентство
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса, Агентство
Республики Казахстан по туризму и
спорту, Торгово-промышленная палата
Республики Казахстан (по
согласованию), ЗАО "Эксимбанк
Казахстан" (по согласованию), ЗАО
"ННК "Казахойл" (по согласованию),
ЗАО "НКТН "КазТрансОйл" (по
согласованию), аким города Астаны
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)