Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 және 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 мамыр N 744
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай шешімдеріне толықтырулар
мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Жамбыл облысы" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 545-3, 545-4, 545-5, 545-6, 545-7,
545-8-жолдармен толықтырылсын:
"545-3  ЖМБ-000459  "Асылдандыру" ААҚ;
545-4   ЖМБ-001890  "Көгершін" ААҚ;
545-5   ЖМБ-010265  "Көктал" ААҚ;
545-6   ЖМБ-000073  "Меркі" асыл тұқымды
мал зауыты" ААҚ;
545-7   ЖМБ-001952  "Талас" ААҚ;
545-8   ЖМБ-000739  "Тоғызкент" ААҚ";
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 600-5-жолмен толықтырылсын:
"600-5  БҚО-000725  "Бірлік" асыл тұқымды
мал зауыты" ААҚ";
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Жамбыл облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 168, 172, 173, 175, 178, 179-жолдар алынып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 193-жол алынып тасталсын;
2) "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 P990659_ қаулысына:
көрсетілген қаулыға қоса беріліп отырған Иелік ету және пайдалану
құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін
республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің
және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірі 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185-жолдар алынып
тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 и от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 744
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести дополнения и изменения в следующие решения Правительства
Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля
1999 года N 405
P990405_
"О видах государственной собственности на
государственные пакеты акций и государственные доли участия в
организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел "Жамбылская область":
дополнить строками, порядковые номера 545-3, 545-4, 545-5, 545-6,
545-7, 545-8, следующего содержания:
"545-3 ЖМБ-000459 ОАО "Асылдандыру";
545-4 ЖМБ-001890 ОАО "Когершин";
545-5 ЖМБ-010265 ОАО "Коктал";
545-6 ЖМБ-000073 ОАО "Племзавод "Мерке";
545-7 ЖМБ-001952 ОАО "Талас";
545-8 ЖМБ-000739 ОАО "Тогызкент";
раздел "Западно-Казахстанская область":
дополнить строкой, порядковый номер 600-5, следующего содержания:
"600-5 ЗКО-000725 ОАО "Племзавод "Бирлик";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе "Жамбылская область":
строки, порядковые номера 168, 172, 173, 175, 178, 179, исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 193, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей
участия в организациях республиканской собственности, право владения и
пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным
государственным органам, прилагаемом к указанному постановлению:
в разделе "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185,
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)