Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 мамыр N 746
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын, олардағы құрылыстарды және өндіріс кешендерін "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының балансынан, жедел басқару құқығымен Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Автомобиль жолдары комитетіне беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
бұрын қабылданған нормативтік құқықтық кесімдерді осы қаулыға сәйкес
келтірілсін, сондай-ақ оны іске асыру үшін өзге де қажетті шаралар
қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О передаче автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 746
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан о передаче с баланса Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" автомобильных дорог общего пользования республиканского значения, сооружений на них и производственных комплексов на праве оперативного управления Комитету автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан привести ранее принятые нормативные правовые акты в соответствие с настоящим постановлением, а также принять иные необходимые для его реализации меры.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)