Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 маусым N 757
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен көктемгі су тасқыны салдарынан зардап шеккен азаматтардың зияндарын өтеу
үшін Шығыс Қазақстан облысының әкіміне 52 (елу екі) миллион теңге
бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.28. N 364
қаулысымен.
P020364_
2. Шығыс Қазақстан облысының әкімі:
зардап шеккен азаматтарға өтелуге тиіс төлем мөлшерін анықтау жөнінде
комиссия құрсын;
өтелетін төлем сомасы зардап шеккен азаматтардың дербес есепшоттарына
комиссия актілерінің негізінде аударылсын;
2001 жылдың қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдайлар жөніндегі агенттігіне қаражатты пайдалану туралы есепті ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Шарипова М.Е.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2001 года N 757
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год Z000131_ на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, акиму Восточно-Казахстанской области 52 (пятьдесят два) миллиона тенге для возмещения ущерба гражданам, пострадавшим от наводнения вследствие весеннего паводка.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 марта 2002 г. N 364 P020364_ .
2. Акиму Восточно-Казахстанской области:
создать комиссию по определению размера ущерба, подлежащего возмещению пострадавшим гражданам;
на основании актов комиссии суммы по возмещению ущерба перечислять пострадавшим гражданам на их лицевые счета;
по итогам 2001 года представить Агентству Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям отчет об использовании средств.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)