"Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы Білім институтының Жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 маусым N 765
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы Білім институтының Жарғысын
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
P001671_
Заңының жобасы Қазақстан
Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О ратификации Устава Института образования Организации Экономического Сотрудничества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 765
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона
Республики Казахстан
P001671_
"О ратификации Устава Института образования
Организации Экономического Сотрудничества".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)