Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының инвестициялық операцияларын жүзеге асыру ережесінің жобасын мақұлдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 маусым N 787
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбір мәселелері туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 U010543_ Жарлығына және "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын сенімгерлік басқару туралы шарт туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 мамырдағы N 655 P010655_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ұсынған Қазақстан
Республикасы Ұлттық қорының инвестициялық операцияларын жүзеге асыру
ережесінің жобасы мақұлдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об одобрении проекта Правил осуществления инвестиционных операций Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 787
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 U010543_ "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 655 P010655_ "О договоре о доверительном управлении Национальным фондом Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Правил осуществления инвестиционных операций
Национального фонда Республики Казахстан, представленный Национальным
Банком Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)